Nova kuhinja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. feb 2010 13:05

Katarina K je napisal/a:
tjas, pol bom pa jaz še posebaj vprašala kako je z garacijo pantov. kako je pa kej z garancijo kuhinje? in koliko si čakala od naročila pa do takrat, ko si jo šla iskat? Hvala za odgovore. Mi smo se odločli za Lindigo kuhinjo. Kako maš pa ti? Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Garancija na kuhinjo v Ikei je 20 let, ampak priznam, da nisem šla gledat, na katere dele kuhinje. Na iverko po mojem ne. Sej ko boste šli gor, si na že zmontiranih kuhinjah poglej pante, so drugačni od teh, ki se jih dobi v kuhinjah pri nas. Bolj suhceni zgledajo, pa ena mala malenkost, ki mene moti, je ta, da se vrata (panti) ne odprejo samo na 90 stopinj, ampak kar na 180. Tile panti se kar peljejo. Mogoče bi se dalo kaj naštimat, ampak v navodilih ni bilo nič takega napisanega. Glede čakanja: jaz sem se odpeljala v Graz, tam na oddelku s prodajalko zrisala mojo kuhinjo, dobila predračun, šla na blagajno plačat, v skladišče naložit in odpeljala, nisem nič čakala. Mogoče sem imela srečo Imam svetlečo rdečo Abstrakt. Takrat je bila to skoraj najdražja, le še Adel in Ulriksdal sta bili dražji na t.m. tjas

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

5. feb 2010 13:08

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

V svoji četrti kuhinji imam četrti otok z umivalnikom. Štedilnika na otoku ne bi imela, ker bi potem sredi kuhinje s stropa visela napa, pa njsi je le-ta še tako lepa.  Če je štedilnik ob steni, se napa lepo vgradi v elemente. In, ker le-ta ne štrli iz stropa, izgleda kuhinja bolj odprta.

Poleg tega bi me skrbelo, da bi se kdo po nesreči opekel, v primeru, da bi bil otok dovolj velik in bi slušil kot jedilni bar.

 

 

[cevlji-rdeci] Vanja

A pa ni potem vse naokoli pošpricano? Pa posoda se potem nalaga na otoku, ki je obrnjen navznoter proti jedilnici? Samo razmišljam, rada bi slišala čimveč mnenj. Kako velik otok pa imaš? .deklica

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

5. feb 2010 13:29

Ja Katarina, to bo moja tretja nova kuhinja, žal smo se selili samo znotraj ene hiše, pa sem morala kuhinjo menjati, zdaj pa bom šla nekoč spet nazaj v prvo kuhinjo, kjer je še vedno opremljena, a bi rada jo zamenjala. Prva je marlesova, druga, ta ki jo zdaj uporabljam, pa je gorenjeva. Obe sta v naravnem lesu, torej rjavi in zato bi rada mal spremembe. Gorenjeva pa bo ostala, ker bojo meli otroci svoje kraljestvo, vsaj tako zdaj zatrjuje, se pravi za kakšne večerne shode ali kaj podobnega. Malčica Sporočilo je spremenil(a) MALČICA dne 05. 2010 13:31

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

5. feb 2010 13:39

tjas je napisal/a:
Katarina K je napisal/a:
tjas, pol bom pa jaz še posebaj vprašala kako je z garacijo pantov. kako je pa kej z garancijo kuhinje? in koliko si čakala od naročila pa do takrat, ko si jo šla iskat? Hvala za odgovore. Mi smo se odločli za Lindigo kuhinjo. Kako maš pa ti? Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Garancija na kuhinjo v Ikei je 20 let, ampak priznam, da nisem šla gledat, na katere dele kuhinje. Na iverko po mojem ne. Sej ko boste šli gor, si na že zmontiranih kuhinjah poglej pante, so drugačni od teh, ki se jih dobi v kuhinjah pri nas. Bolj suhceni zgledajo, pa ena mala malenkost, ki mene moti, je ta, da se vrata (panti) ne odprejo samo na 90 stopinj, ampak kar na 180. Tile panti se kar peljejo. Mogoče bi se dalo kaj naštimat, ampak v navodilih ni bilo nič takega napisanega. Glede čakanja: jaz sem se odpeljala v Graz, tam na oddelku s prodajalko zrisala mojo kuhinjo, dobila predračun, šla na blagajno plačat, v skladišče naložit in odpeljala, nisem nič čakala. Mogoče sem imela srečo Imam svetlečo rdečo Abstrakt. Takrat je bila to skoraj najdražja, le še Adel in Ulriksdal sta bili dražji na t.m. tjas
Midva mava že vse zrisano, ker sva si pobrala 3d dol programček in si doma zrisala, pa popravljala, vse splanirala,... No zadnjič sva bla v Ikei Villese in nama je rekla, da je treba nekaj še zrezat, zato sprašujem. No sej grem še enkrat v mes, al jih pa kar po telefonu vprašam kako je s tem. Hvala za informacije, za pante bom pa pogledala kako je z garancijo,.. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

5. feb 2010 14:10

Katarina K v katerem programu sta pa narisala kuhinjo? .deklica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. feb 2010 15:11

.deklica je napisal/a:
Vanja_v_ZDA je napisal/a:

V svoji četrti kuhinji imam četrti otok z umivalnikom. Štedilnika na otoku ne bi imela, ker bi potem sredi kuhinje s stropa visela napa, pa njsi je le-ta še tako lepa.  Če je štedilnik ob steni, se napa lepo vgradi v elemente. In, ker le-ta ne štrli iz stropa, izgleda kuhinja bolj odprta.

Poleg tega bi me skrbelo, da bi se kdo po nesreči opekel, v primeru, da bi bil otok dovolj velik in bi slušil kot jedilni bar.

 

 

Vanja

A pa ni potem vse naokoli pošpricano? Pa posoda se potem nalaga na otoku, ki je obrnjen navznoter proti jedilnici?Samo razmišljam, rada bi slišala čimveč mnenj.Kako velik otok pa imaš?.deklica

 

Deklica, na kratko: saj se komaj kaj pošprica, pa še samo voda je! Posoda se spravi v pomivalni stroj. Barski del otoka, ki ima umivalnik, je dvignjen, tako da imamo ob njem visoke, barske stole.

Kuhinja je totalno odprta, proti dnevni sobi in jedilnem prostoru in je dejansko center hiše. Vse se vrti okrog kuhinje.

 

Vanja

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

6. feb 2010 9:11

Ko menjate že obstoječo kuhinjo me zanima kam date staro kuhinjo,jo zavržete ali prodate

lp

-pika

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

6. feb 2010 11:01

-pika je napisal/a:

Ko menjate že obstoječo kuhinjo me zanima kam date staro kuhinjo,jo zavržete ali prodate

lp

-pika

Mi smo prejšnjo podarili za eno vikendico oz barako malo boljšo. Ta, če jo ne bo nobeden hotel, jo bomo peljali na odpad. Če bi bla še kej vredna, da bi se jo dalo sploh prodat, je ne bi niti menjala. ko je pa enkrat za menjat, jo podarimo. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

6. feb 2010 14:48

ko bom menjala kuhinjo, jo bom poskušala prodati in če je ne bo nihče hotel, jo bom pač podarila Malčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti