Nova kuhinja

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

25. avg 2008 13:38

Sicer pa je na forumu "Pod svojo streho" res veliko koristnih napotkov za izbiro kuhinj. zoja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

25. avg 2008 13:50

O Panlesovih kuhinjah sem jaz slišala samo dobro. Da ti baje znajo dobro svetovati,..ipd. Jaz bi tudi kaj opremljala, pa ne morem:(( Jelenckova

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

25. avg 2008 14:03

Joj, če bi jaz imela možnost nove kuhinje, bi se definitivno odločila za otok in pa pečico na višini -tole je samo tak kratek preblisk, ni kaj v povezavi s tematiko :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

1. sep 2008 13:09

katti je napisal/a:

Ninky ali mogoče veš koliko sta dala za izolacijo pa strešna okna- če imata[sreca] katti

ja, imava strešna okna. vzela sva velux strešna okna in eno z montažo in zunajnimi senčili stane okrog 500 eur. glede izolacije pa ne vem... lp ninky

mircka  

član od: 2.3.2009

sporočila: 5

3. mar 2009 17:15

Mi smo izbirali kose od tu pa tam. fajn je, ker je kuhinja taka, kot jo želimo. mircka mircka

jagodka*  

član od: 27.3.2009

sporočila: 6

28. apr 2009 14:04

HALI, zelo lepo kuhinjo imata! Sicer sama še nimam stanovanja, ampak mislim, da je kuhinjo najtežje izbrati, ne samo zaradi same cene, ampak zaradi funkcionalnosti + to, da jo moraš postaviti še v prostor, pa je še dodatni izziv... lep pozdrav vsem... grem pripravljat brokolijevo juhico, mnjami jagodka*

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

29. apr 2009 11:47

pozdravljeni midva s fantom imava kuhinjo od DAN KUCHNA in sva zelo zadovoljna,v primerjavi z sveo in gorenjem ko sva dala delat predračun je bila naša dosti bolj ugodna.In mislim da je tudi zelo kvalitetna.jagodka midva sva tok katalogov predelala in trgovin kjer imajo kuhinje in mislim da jo je res najtežje izbrati.Sedaj pa bomo počasi začeli opremljati otroško sobico,pa mislim da bo dosti lažje.Tle je še link: http://www.dankuchen-ljubljana.si/ ninkica

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

29. apr 2009 17:04

Pomivalni stroj na višini. Definitivno najboljša odločitev, ki smo ji sprejeli pri prenovi kuhinje kaja45

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

2. feb 2010 16:26

Po dolgem času sem se tudi jaz odločila za novo kuhinjo in bi rada kakšno informacijo od vas.Bila sem v Dun Kuchen pa mi je predraga, tako da imam še dva izrisa oziroma predračuna in to je kuhinja Marles in kuhinja Noblesa.

Nekako mi je od Noblesa izris boljši saj ima več izbire pri elementih in tudi cenovno se mi ne zdi predrago, pa me zanima če jo kdo ima in kako ste zadovoljni in še me zanima če ima dovolj kvalitetne pante, ker se mi zdi da je to dovolj pomembno ,da se lepo odpirajo vrata ali predali saj se to velikrat odpira.

Barvo pa sem izbrala visoki sijaj bordo rdečo z kombinacijo sivo in pult v imitaciji svetlo sivega marmorja ki bi ga dala tudi na steno namesto ploščic.

hvaležna bom za vsako informacijo

lep sončen in mrzel dan 

-pika

 

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

3. feb 2010 14:26

Joj Pika, tako kuhinjo bom tudi jaz imela, jo imam že nagledano, od Marlesa. Me pa zanima, kaj boš imela po tleh in v kakšni barvi, ker tukaj pa sem v dilemi. Pa še to. Ploščice za na steno so mi nekak že mim, zdaj pa sem v Ikei videla, da imajo nekakšne pralne plošče, ki se jih pritrdi na steno in prav lepo zgleda. Za zgornje omarice sem se odločila, da bom imela samo eno, pa napo in nekaj poličk, ker bom imela v jedilnici še eno omaro za krožnike in ostali servis. Malčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti