Kenwodov aparat za sladoled in strojček za vakumiranje status

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

12. maj 2008 20:47

Ja, tudi mene zanimajo izkušnje. Te so takrat, ko nimaš pojma, vedno dobrodošle. Ker...zdi se mi nesmiselno kupovat nek stroj, ki bi ti potem zato, ker pač nisi čisto zadovoljen, stal v omari. lp

 

jana1

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

12. maj 2008 23:02

Hojla! Na tuji spletni strani sem prebrala nekaj mnenj za ta strojček. Rezultati so sledeči: - 10 mnenj, 8 pozitivnih, 2 negativna - v glavnem so navdušeni, da je enostavno in da je sladoled precej boljši kot kupljen - negativne kritike so letele v glavnem na to, da je posodo treba dat v zamrzovalnik, in da je treba prej preverit, če imate dovolj velik predal, saj mora posoda stati pokonci! - drugi so imeli težave zaradi slabo prebranih navodil - najprej je treba vključiti strojček in šele potem vlivati surovine, saj se sicer ob robu naredi ledena skorja, ki je za boga ne dobite stran. Lp, veverica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

13. maj 2008 8:17

katka lopatka, tudi jaz sem se zagledala vanj...................sporoči kakšne bodo izkušnje. katjushka

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

13. maj 2008 8:29

Mi smo tak aparat za sladoled kupili v Udinah za 10 eur. Za domačo porabo pride zelo prav. Ko jemo kosilo, se sladoled sam dela. Posodo imamo pa skozi v zmrzovalniku. Malčica

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

13. maj 2008 10:57

Jaz sem imela pa s tem varilnikom smolo že od vsega začetka. In vedno sem odlašala s klicanjem, zdaj pa ste me ve spodbudile da to zares storim. Klicala sem torej, a imajo servise le v Metliki. In na veliko presenečenje, mi je gospod s katerim sem govorila po mobilniku( v imeniku imajo le mobilne številke)dejal, da bo en dan kar k meni prišel, da ne bom pošiljala. Očitno se veliko časa nahaja v Ljubljani in bo to opravil mimogrede.

Če je res tako kot predvidevam, so vredni vse pohvale. Vam sporočim, da  boste vedeli tudi vi.

 

PS.:Sem ga pa kupila v kompletu s posodami iz katerih se z malim pripomočkom izsesa zraki, te so tudi zelo uporabne.

Aki

Aki

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

13. maj 2008 11:31

Katka lopatka ali imaš kakšno sliko od tega Neckermann-oveg?Imam njihov novi katalog samo ne najdem,sem pogledala malo tudi na njihovo stran pa tudi tamo ne najdem. golubić

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

13. maj 2008 11:56

Ne, ni na strani, niti v glavnem katalogu, je pa bilo v nekem posebnem katalogu - prospektu. Dobivam namreč vse živo od njih, ker sem VIP kupec... Doma lahko poslikam pa prilepim sem. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

13. maj 2008 12:11

Lepo prosim,res bi ga rada videla.Lp. golubić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti