Zabojniki humana

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

tema odprta - 9. maj 2008 10:52 | ogledi: 12.607 | odgovori: 9

Ali katera ve, kjer v Ljubljani so nameščeni zabojniki Humana za zbiranje starih oblačil? Zanima me predvsem predel Zgornja Šiška - Dravlje.

Sweetie

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

9. maj 2008 11:00

lokacije Ljubljana: ŽUPANČIČEVA JAMA - Štihova ulica - osrednja ploščad ŽUPANČIČEVA JAMA - Štihova ulica - pri Mobitelu ZELENA JAMA - Središka ulica - zraven Kolinske BEŽIGRAD - Vodovodna 20 - Športni center TRIGLAV ROŽNA DOLINA - stičišče cest Cesta v Rožno dolino in Večna pot ROŽNA DOLINA - Večna pot 1 - cesta proti gostilni "Pod Rožnikom" ROŽNA DOLINA - Cesta na Brdo - pri poti po spominu tovarištva (PST) I. ROŽNA DOLINA - Cesta na Brdo - pri poti po spominu tovarištva (PST) II. VRHOVCI - Cesta na Vrhovce - parkirišče Spara VIČ - Cesta dveh cesarjev - Snaga MOSTEC - cesta Draga - naselje / I. PODUTIK - Žigonova ulica 12 - gostilna Kresnica PODUTIK - Podutiška 163 - nasproti Mercatorja KRIVEC - Krivec 3 - pri Mercator supermarketu Podutik (naselje Krivec) ŠIŠKA - Celovška cesta 99 - parkirišče za bloki ŠIŠKA - Rašiška 5 - parkirišče II. ŠIŠKA - Rašiška 5 - parkirišče I. BEŽIGRAD - Glinškova ploščad 2 FUŽINE - Preglov trg 15 - pri knjižnici MOSTEC - cesta Draga - naselje "Mostec" / II. BEŽIGRAD - Topniška 25 BS 3 - Reboljeva 3 - parkirišče I. BEŽIGRAD - Ul. Metoda Mikuža 4 - parkirišče BS 3 - Reboljeva 3 - parkirišče II. VIČ - Tržaška 113 - parkirišče TRNOVO - Ziherlova 38 I. TRNOVO - Ziherlova 38 II. PRULE - Privoz 17 - ob cesti PRULE - Tesarska 1 - bližina Mercatorja POLJANE - Zemljemerska 10 - pločnik ŠIŠKA - Derčeva 37 - ob cesti Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. maj 2008 11:58

ŠIŠKA -  pred blokom Ob žici 5 - ob robu ceste

ŠIŠKA - na Drenikovi, avtobisna postaja MPP, smer Celovška

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

9. maj 2008 12:36

Uauuu, kolk velik - pa v Celju? lp, vanjatajnsek

mala_navihanka  

član od: 31.7.2009

sporočila: 4

31. jul 2009 11:25

So te zabojnike morali odstraniti samo v Ljubljani, ker se mi zdi da sem ga nekoč videla tudi v svojem kraju, sedaj pa ga ni več. mala_navihanka

neznan uporabnik

31. jul 2009 12:02

V Kosezah pri terasastih blokih v Ljubljani je še. japaja

mala_navihanka  

član od: 31.7.2009

sporočila: 4

31. jul 2009 13:50

Sprašujem, če so jih odstranili samo v Ljubljani ali še kje drugje, saj nisem iz Ljubljane. mala_navihanka

neznan uporabnik

31. jul 2009 14:03

Zdajle bom nekaj bleknila na pamet. Ampak kakor vem, so jih odstranili povsod tam, kjer niso imeli dovoljenja za postavitev na tujem zemljišču. japaja

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

31. jul 2009 17:08

Vem da so jih v Tacnu odstranili,zakaj pa mi nihče ne zna povedati. Milži

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

3. avg 2009 12:48

Odstranili so ga tudi pri merkatorju na tržaški v Ljubljani, medtem ko je na cesti na Vrhovce ostal, le premaknili so ga za par metrov. Po informacijah v medijih so imeli res težave z lastniki zemljišč oz. niso imeli dovoljenj za postavitev. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti