zadnje vabilo na piknik ;-)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 8. maj 2008 13:04 | ogledi: 5.425 | odgovori: 33

Spoštovani obiskovalci. Zadnjič vas vse prav lepo vabimo na piknik ob praznovanju 10. obletnice na Kopitnik v soboto od 12 do xx ure . Vabljeni ste enako vsi, pluski kot nepluski, stari in mladi, taki ki dobro kuhate in taki, ki ste bolj začetniki. Lahko ste na KulSlo od včeraj ali pa že dolgo časa.

Dan bo lep, nikogar ni treba poznati, vzemite kot izlet s hrano ;-) Lahko ste v skupini, lahko ste posebej, če vam je bolj nerodno. Naj vam ne bo. Smo sami fajni fantje in punce in otroci  Lahko prinesete največjo svetovno umetnino ali pa dva hlebca kruha, sadje ali pijačo. Nikomur naj ne bo nerodno.

Samo enkrat je deset let! Samo enkrat bo naša sobota na Kopitniku. Sobota vseh tistih, ki ustvarjajo te strani, bodisi s prispevki, bodisi z dobro voljo.

Želim si, da bi se prijavilo vsaj 50 članov. V rokavu imam nekaj presenečenj za vse, ki pridete.

Skratka, vljudno vabljeni še vsi tisti, ki se ne morete odločiti  

Naj vseeno izdam eno pesmico luštno:

Plus paket želiš,

na piknik pohitiš,

kajti če malo sreče prileti,

plus paket se lahko dobi,

vsako uro izžreban bo trimesečni

 

ernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

8. maj 2008 13:29

Jernej, res upam da ti uspe še koga privabit magari za eno uro. Jaz tudi pridem samo za dobre štiri ure! kokos

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

8. maj 2008 13:45

No, tudi mi ne bomo ponočevali, ker pridemo z majhno "bejbo" Ampak bomo hiteli uživat, kolikor bomo pač lahko. Se pa že vneto pripravljamo. Narejenih imam že 110 rumovih krogljic Sedaj pa še v akcijo za darilca (pol narejena doma), .... Joj, komaj čakam soboto. Verjetno bomo med prvimi, ker ne morem in ne morem dočakat. E.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. maj 2008 14:03

Jaz se tudi veselim!!! Da vas spoznam, da se mamo fajn,... Jelenckova

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. maj 2008 14:07

medvedka: Bo naš bejbek zabaval vašo bejbo, pa boste lahko pozno v noč 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. maj 2008 14:22

Tudi naš bejbek je med kandidati....imamo pa tudi 2 starejši izvedbi za malce starejše mične gospodične..... katjushka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. maj 2008 14:30

Vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, da ne bo že kake zaroke gor.................je tudi kakšen čist odrasel "ledig in frej"...........................

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

8. maj 2008 14:49

katjushka je napisal/a:
Tudi naš bejbek je med kandidati....imamo pa tudi 2 starejši izvedbi za malce starejše mične gospodične..... katjushka
Za mični gospodični bom pa jaz poskrbela blažkaa

pehtranka  

član od: 9.10.2006

sporočila: 163

8. maj 2008 14:53

Kako je lahko takle piknik na dan, ko je pohod ob žici okupirane Ljubljane. Ne morem na piknik, grem na 35 km. Lepo se mejte, pehtranka pehtranka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. maj 2008 14:58

pehtranka: Veš žal. Vedno je nekaj. Prej je bil 1. maj, potem bo konec šole in zaključni, pa dopusti... Vedno je nekaj Sicer pa je 10. letnica enkrat na deset let, pohod je pa vsako leto ;-) Se pa morda vidimo prihodnjič.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. maj 2008 15:22

pehtranka je napisal/a:
Kako je lahko takle piknik na dan, ko je pohod ob žici okupirane Ljubljane. Ne morem na piknik, grem na 35 km. Lepo se mejte, pehtranka pehtranka
Hja, pehtranka, najprej na pohod, potem pa se okrepčat na piknik....verjetno pohod ne traja cel dan.........če sem mimo brcnila, se opravičujem, ker na pohodu nisem še nikoli bila....... katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti