zadnje vabilo na piknik ;-)

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

9. maj 2008 15:52

anja27 je napisal/a:

Atina, imaš prav.

Simona84 :)) hvala za pohvale.

Anja

 

Če je pa res Anja... neverjetno dobri so Ponavadi me mine, da bi jedla tisto, kar pečem sama (se najem že samega vonja), te piškote pa vedno zložim na dno škatle, da jih drugi ne najdejo tako Zlobno Mogoče... ampak eno plačilo za trud pa tudi mora biti

Lep dan in veliko se smejte

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

9. maj 2008 19:41

Tudi jaz žal ne morem priti, sem do zadnjega upala, da si bom lahko fraj zrihtala... pa upam, da se mi bo izšlo naslednjič! Želim vam prijetno druženje in čimveč fotk srečanja!!! ela

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

9. maj 2008 20:03

Čao, tudi jaz sem ena od neudeleženk - zadnji izpiti na faksu, jupi, vsaj nekaj, če že ne bom deležna hudih kulinaričnih mojstrovin - ampak vseeno želim vsem eno ful luštno fešto, veliiiiik čveka in novih spoznanstev. Pa prosim, le pripnite potem kam kako fotko, da vas malo pogledamo..... p.s. sem vidla, da vas bo dosti v solo izvedbi - bodo zmenkarije tud? hi hi... Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti