Sadika kivija

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

20. okt 2009 10:30

Lahko posadiš bavarski kivi. Ima manjše plodove in dozori v septembru ali oktobru. Res pa je, da dozori ves hkrati, a mi ga razdelimo med prijatelje in znance, tako vsi uživamo v enkratnem okusu. Spomladi, ko ga obrezujemo, podtaknem ali pa dam v vodo posamezne rozge, tako, da se ukoreninijo in jih potem dam pač tistemu, ki si to želi. Če boš hotela, ti pošljem tudi tebi. Samo spomni me. Lahko mi pišeš tudi na ZS. daga

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

20. okt 2009 10:55

Hvala vsem. daga,to je actinidia arguta, ne? Res bi rada kak vrh, pa magari zamenjam za kaj drugega, imam vse polno "sare "okrog hise Saj sem tudi jaz kivi razdelila med zlahto in prijatelje, pa ga je vseeno prevec,tako da sem res vesela nasvetov, posebej prav bi mi pa prisla tale bolj zgodnja sorta. Te bom spomnila spomladi,ce slucajno tu ne dobim sadike. Lep dan! lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti