Darilo ob prvi "obletnici"

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. maj 2008 21:06

gogad je napisal/a:
Marca ,ko se ptički ženijo ,sva praznovala 31 leto.Ma ,kakšna goveja župca neki,tisti dan sva imela trikrat petelinji zajtrklp goga

ja, a sta vse peteline po Tržiču potolkla, da sta celo dopoldne fruštkala perjad... Še dobro, da take obletnice ne bom nikdar dočakala, koruznik bi se v trenutku odločil za klošter, ker ne mara dvobrzincev (=pernatih živali)

Ognjič

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

6. maj 2008 21:17

tudi jaz in moj fant bova imela kmalu 3 leta, pa tudi že malo razmišlam kaj bi mu dala... za prvo in drugo obletnico sva se šla kopati v toplice in potem na večerjo..verjetno bo tudi leto tako..pa podariva si kakšno darilo...lani va si kupila prstane..(nč posebnega)samo tako... žabica21

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

6. maj 2008 21:35

katka lopatka- moj oče je pred nekaj leti skočil v tandemu s padalom, je dobil od sodelavcev za rojstni dan, pa je bil kar navdušen, mu ni nič žal da je šel, čeprav prej nismo mislili da je tak adrenalinski tip. Ko je pa pred mesecem dni šel še na bungy jumping smo bili pa še bolj presenečeni ti kar pojdi brez skrbi, saj če boš z nekom ki zna skočila itak ni panike, bo sigurno super. Drugač pa js v te obletnice ne verjamem več. Z bivšim sva si tolikokrat kaj podarila, za vse možne obletnice in praznike in to, pa zdaj s svojim vidim, da je to brezveze, veliko več kot darila je pomembno da sta skupaj- tako kot pravi žabica21 da sta šla v toplice in na večerjo. No sej za rojstni dan pa vseeno dobim darilo od mojega, pa za dan mučencev sem tudi dobila bombonijerco *Alisha*

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

6. maj 2008 22:02

Katka hvala, samo ičšem en prostor, kjer bi bil jacuzzi al neka masažna kad, samo za dva, tko bol osebno :D Bom pa jutri poklicala tam, če imajo takšno ponudbo. Sem si zaželela eno takšno sprostitev, majčkeno presenečenje kar tako. A kdo pozna še za kakšen drug klub? hvala za nasvete. tamara

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

6. maj 2008 22:10

sajovict je napisal/a:
Super ste! Mene pa zanima, če ve katera kje v ljubljani ali bližnji okolici imajo v ponudbi kakšno romantično kopel, ali kaj podobnega za dva. Sem povsod pogledala na natu, pa nisem ničesar našla, niti v atlantisu. :( Bi dragega presenetila. Sicer nimava obletnice, ampak kar tako... Hvala za nasvete. tamara
ce ti ni predalec poglej hotel Zalec vida70

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

6. maj 2008 22:32

Pa če ti ni predaleč.... NORO lepo so narediti zdaj v Laške, ta novi Welnes... http://www.zdravilisce-lasko.si/sprostitev.php tukaj vem da imajo kopeli za dva, smo kupili staršem in je tako da si v svoji sobi, romantična glasba, vrtnice...penina... ja lepo lepo je :) nitta

divana  

član od: 1.9.2007

sporočila: 15

6. maj 2008 22:38

terme zreče so kul,biserna kopel v dvoje s šampanjcem in romatično večerjo divana

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

6. maj 2008 22:47

Ja, za ponidbe raznih zdravilišč vem, samo mi je to malce predaleč, nekaj v okolici ljubljane iščem. Toplice pridejo v poštev za malce ved dni, to bi pa mela samo za par uric. Hvala za hitre odgovore, mogoče ga že jutri presenetim :D tamara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti