Darilo ob prvi "obletnici"

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

tema odprta - 5. maj 2008 21:38 | ogledi: 21.111 | odgovori: 42

S fantom ta mesec praznujeva prvo obletnico najine zveze in bi ga rada presenetila, ker on niti ne ve da je okoli že eno leto, ampak saj veste dekleta kako so moški in datumi, sploh obletnice :)

Ima morda katera kako idejo, kako ga presenetiti, kaj kupiti,.... Morda katera kake izkušnje ali pa kak fant, kako so vas kdaj presenetili vasi partnerji...

hvala za vaše oglede in odgovore :) Lp

nitta

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

5. maj 2008 21:46

Zakaj bi mu morala pa kaj kupiti? Raje pripravi eno dobro večerjico (če imaš možnost), ali pa kakšno dobro sladico - jagode namočene v čokolado in podobno. Ali pa ga povabi na piknik - s košarico, v katero spraviš dekco in kakšne majhne prigrizke (ki jih sama narediš). Izdelaj bon za masažo in mu ga daj.... Pa mislim, da bodo še ostale dame natresle idej! Moycaa Sporočilo je spremenil(a) Moycaa dne 05. maj 2008 21:48:19

solatkica  

član od: 11.2.2008

sporočila: 14

5. maj 2008 22:05

ja lepa obletnica ni kaj jaz pa imam danes 18 let zakona pa nobenega presenečenja.pelji ga v kino,na koncert,na tekmo nekam kjer bo obema lepo. solatkica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

6. maj 2008 7:38

Ah,jej nitta kje si še....Mislim da je najboljše da mu pripraviš kakšno drobno presenečenje,preprosto ga nekam povabi,mogoče tja kjer sta se prvič spoznala....Nikar pa ne kupuj nevemčesa in ne pripravljaj nevemkakih stvari.Ti bo potem za deseto obletnico zmanjkalo idej Solatkica jaz pa v petek 10 let,pa še tudi nič ne kaže na kako presenečenje.Kaj ko bi se skupaj zmenile,mogoče ima še katera v teh dneh,pa gremo.... Kristina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

6. maj 2008 8:27

Jaz se spomnim, da sem svojemu spekla torto. Svojo prvo in sem jo pacala 6 ur. Da ne govorim, kašna je bila kuhinja. Vsepovsod čokoladne mrvice,... Samo kaj, ko sem potem bila tako ponosna, ko je bila pa taaako dobra. Najboljše je tisto, kar je narejeno z ljubeznijo. Jelenckova

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

6. maj 2008 8:34

Tudi jaz sem praznovala konec aprila 16 let, spomnil se je že. Samo so že vrabci en teden prej o tem peli na strehi, tako sem ga opominjala, da ja ne bi pozabil. Dobila pa sem krasen šopek petih temno rdečih vrtnic in oranžnih gerber. Zelo lep. A ja, pa še čokolatine, ki so jih otroci pojedli v 2 minutah. In leta gredo dalje. Malčica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. maj 2008 10:40

Kakšna hrana neki, dekle drago? (Tale zvalnik sem sicer skopirala od darling mamamie...) Mlada sta, ni otrok, ki jih je treba dati starim staršem za to, da ima par kaj časa zase...., telesa so mlada in čvrsta, ergo, linžerija, linžerija in linžerija. Droga za ples verjetno nimata, ampak linžerija in striptiz, s tem se proslavlja prva obletnica. Kakšna hrana neki, jagode in smetana zadoščata. Te naj kar on pelje na večerjo, nimaš ti kaj kuhati. Boš itak preostanek življenja.... Ozrioma za kakšno petdeseto obletnico, ko si bo itak želel samo korektno govejo juhico in nič drugega.... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. maj 2008 12:17

Kupi ali speci mu kak čokoladni srček, cmokni ga na lice in mu povej, kako rada ga imaš.

 

Za prvo obletnico "hoje" sem dobila ene uhančke, bižuterija seveda, saj sva bila študenta, in so še danes spravljeni v škatli z nakitom. Potem nekih daril ni bilo več, sva pa šla  skupaj kam ven in sva se malo spominjala, kaj vse se nama je dogajalo, odkar sva skupaj.

 

No, letos je za nama 23. obletnica poroke (na 5,5 leta podlage) in prvič se je zgodilo, da sva pozabila oba. Šele ko naju je mama vprašala, če sva že nazdravila, sem se  spomnila, da sva se na tisti dan poročila.

Vmes pa so bila zanimiva darila: za 13. obletnico na primer sem dobila sadiko oreha, ki sva ga skupaj posadila,  in drevo zdaj  že nekaj let lepo obrodi, potem pa za vsako naslednjo kakšen cvetlični grm. On dobi od mene kakšno knjigo (lani od Paasaaline - ali kako se že piše -, Dedu na sledi, ker sem ga v tej knjigi prepoznala bodisi kot deda bodisi kot vnuka, obe vlogi sta mu na kožo pisani...). Le za okroglo, 20. obletnico, smo šli z družino ven na kosilo, sama sem pa dobila en čudovit šopek žametno rdečih vrtnic. Sem jih posušila in je šopek še vedno v veliki vazi v dnevni sobi.

 

Linžerija, kot predlaga Vendy, pa je bila zmeraj dobrodošla. Ne le za obletnice, tudi kar tako vmes, in ne le zanj, tudi za nas, ženske, ker lepo perilo na koži dobro dene za prijetno počutje. In če se dobro počutimo, je obletnica lahko kar več krat na leto.  Če ni kaj drugega, so tudi samostoječe nogavice lahko dovolj...

 

Se vidi, da se zunaj pomlad razcveta, kajne?

 

Gremo veselo še kakšno obletnici naproti, Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. maj 2008 13:16

Ah, katka, vse pride na vrsto. Tako obletnica z linžerijo, obletnica s šparglji in obletnica z govejo juhico......There is time for everything.... Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 13:17

katka, ne se sekirat, jaz do prve obletnice v svojem življenju tudi še nisem prigurala, pa se zato svet ne bo podrl. Navadno štejem v mesecih.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti