Koliko kreme?

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

tema odprta - 5. maj 2008 16:57 | ogledi: 2.636 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Zanima me, koliko, približno daste kreme (katerekoli - sadne, čokoladne) na eno plast torte. Navadno pečem torte premera 22 cm in vedno "usekam mimo" s kremo - ali je je preveč ali premalo. Iz receptov, ki so v bazi, pa ne znam preračunati. Vedno "v temo brcnem".

Koliko prbl. kreme (v dag ali l) naj bi po vašem mnenju oz. vaših izkušnjah prišlo na eno plast biskvita 22 cm.

Hvala in lep pozdrav!

Moycaa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. maj 2008 17:13

Še nikoli nisem prav posebej natančno preračunavala, koliko kreme potrebujem. Ko vidim, koliko je nastane, in kakšnega premera je biskvit, jo razdelim na približno tri enake dele (če ima torta  tri plasti). Na vsako plast po eno tretjino, preostalo tretjino pa porabim za mazanje po vrhu in obodu torte ter okraševanje. Če je kreme malo, so plasti tanjše, če je je preveč, so malo debelejše, pa še z rozetami potem okrasim torto.

 

Če pa že ostane kaj kreme, pa jo pojemo z žlico, ali pa prihranim in kombiniram s čem drugim (smetana itd) in uporabim za kakšno drugo pecivo.

 

Mamamia

mamamia

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

5. maj 2008 17:39

Zadnjič sem delala torto premera 22 cm sadno in sem po približnem preračunanju za nadev (torto sem prerezala 2x) porabila 400 ml smetane, 400 g jagod, 150 g skute in okoli 100 g sladkorja, pa jo je bilo za moje pojme ravno prav. Sem delala tudi čokoladno torto take velikosti, pa se ne spomnim točno koliko sem naredila kreme. Drugače je še vseeno boljše da jo narediš več in potem narediš iz preostanka še kakšno biskvitno pecivo ali rolado, pri nas doma je našim ta varianta zelo všeč *Alisha*

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

5. maj 2008 19:15

Čao, tudi jaz ti svetujem, da narediš po občutku, če je je preveč, jo pa še za kako lsadico porabiš ali pa daš v kozarčke, dodaš še kako sadje, smetano in imaš tako "nobl" sladico, kot je že Alisha svetovala. Pa vedno imej kako smetano v rezervi, če slučajno zmanjka kreme, ker lahko še vedno malo improviziraš, ali pa nato torto obliješ s čokolado. Je pa odvisno, ali potrebuješ kremo samo za v torto ali misliš tudi krasit s smetano. Jaz je recimo porabim 1,5 l za okroglo torto, če delam samo s smetano. no, malo je vmes še pojem..... Lep pozdravček, S.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. maj 2008 20:21

Se mi je kar zdelo, da jo malo vmes poješ, ker se mi zdi 1,5 litra smetane ogromno, ali pa pri nas nimamo radi prav nafilanih tort. Jaz jo običajno kupim 1 liter, pa jo imam tudi za krasit dovolj. Sicer pa je to čisto odvisno od tega, koliko nadeva imaste radi. Ko si jaz zamislim torto, si znam v glavi točno predstavljati, koliko nadeva bom porabila. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti