Tičino masa- že spet

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

22. nov 2008 8:45

Basti .

Super link

MM

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

22. nov 2008 18:22

Zelo zanimivo. Rabila bi pa še prevajalca. Hvala Basti. regina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. nov 2008 18:53

Basti je napisal/a:

Da ne odpiram nove teme: mene je pa ta album navdušil!!!

http://picasaweb.google.com/lopeirene/PARAMAYRA

lp Saša

Če sem pošten: še velik manjka do nivoja naše stane ali jade.

ežoj

kozamurnik

sporočila: 2311

23. nov 2008 4:46

Ezoj,hm?! bo treba k okulistu Saj Kulinarika premore precej sposobnih in nekaterih tudi zelo zelo prijaznih mojstric, ki delijo z nami svoje ogromno znanje, ampak:kaj pa manjka temu albumu,verjetno je hec?! Enkratno!!! kozamurnik

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. nov 2008 8:04

kozamurnik je napisal/a:
Ezoj,hm?! bo treba k okulistuSaj Kulinarika premore precej sposobnih in nekaterih tudi zelo zelo prijaznih mojstric, ki delijo z nami svoje ogromno znanje, ampak:kaj pa manjka temu albumu,verjetno je hec?!Enkratno!!!kozamurnik

kozamurnik, nič se ne hecam, to je še kar moje mnenje, potem ko sem še enkrat pregledal album. Album je lepo narejen, po tej plati ni pripomb, le, da je ( za moj okus, a o okusih se ne razpravlja ) preveč osladen ( pocukran bi rekli ), kičast do onemoglosti. Drugače se strinjam, da kulinarika premore res precej sposobnih..........., one dve sem izpostavil ko so najbolj znane, če pogledaš albume drugih mojstric vidiš mojstrske izdelke, pa po moje, tudi ni nič hudega če se na domači torti vidi da ni vse brezhibno ( posebej ko vidiš, kot je bilo nekje na eni slikci videti, otroško rokico, ki bi mami pomagala.........).

madona, šele zdej sem videl kdaj si pisala: zanima me ( saj me nič ne briga, zanima me pa vseen), a si se ravno vstala iz postelje, ali se pa odpravljaš spat.

ežoj

kozamurnik

sporočila: 2311

23. nov 2008 8:42

ežoj je napisal/a:

šele zdej sem videl kdaj si pisala: zanima me ( saj me nič ne briga, zanima me pa vseen), a si se ravno vstala iz postelje, ali se pa odpravljaš spat.

ežoj
ker te zanima, ti pa povem-sem pri moji babi,ki ima 90 let, je hudo zbolela in ker iz tega vzroka nisem mogla spat,sem pregledovala tudi tiste manj znane ampak zelo lepe albume. Joj,kaj vse je videti, prave mojstrovine, naj so "pocukrane" ali ne. Konec koncev so pa iz cukra.. LP kozamurnik

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

23. nov 2008 8:54

Oh Ežoj, ja na kulinariki so mojstrice, da jim ni para. Samo nismo vse tako spretne s "cukrom", mene je pa ta album pritegnil in bom vsaj poskusila, kar si do zdaj nisem upala, ker nisem vedela kako se lotit.

lp Saša

deshan  

član od: 25.7.2009

sporočila: 7

25. jul 2009 17:44

ja v bigi se najde marsikaj skratka ogromno za gostinjstvo so mi naročli srebrne papirnate savjete za gostijo,ker jih nisem nikjer dobila da pa imajo tičino maso pa nisem vedla v ponedeljek šibam iskat lp deshan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti