Izdelki "luna"

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

3. jun 2008 13:36

Se strinjam - najboljši mehčalci so v Mullerju! Zelo dolgo dišijo, pa še kakšen vonj imajo, ki ga drugje ne dobiš; npr. oranžni tulipan. Uly

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

3. jun 2008 13:41

Njihovi, Muller, ali pač druge znamke? Jelenckova

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

3. jun 2008 13:59

BibaBuba po čokoladi in vaniliji diši naše perilo. Perilo nevsiljivo, nežno, lepo diši. Meni je to všeč. Da ne izgleda, kot da smo se polili s steklenico mehčalca.

barbara9

petika  

član od: 11.11.2005

sporočila: 88

3. jun 2008 16:12

uporabljam tekoči prašek za črno perilo. Lepo diši. petika

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

5. jul 2008 11:47

probala milo-zeleni paradižnik, mi je bilo presenetljivo všeč-sem mislila, da bo smrdelo, je kar nežen krokodilček

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jul 2008 12:11

Jaz sem samo v trgovini povohala mehčalec sandalovina. Mmmmmm, zelo diši ... ga bom kupila, ko bom rabila. Atina

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

5. jul 2008 14:23

Imam detergent za posodo - sivka ylang ylang, komaj čakam, da mi ga zmanjka, ker mi obupno smrdi. Tekoče milo - figa in vrtnica, kar uredu, ampak nič posebnega, pa en mehčalec sem imela, sem že pozabila katerega, pa tudi nič pretresljivega v primerjavi z ostalimi. Nena

pehtranka  

član od: 9.10.2006

sporočila: 163

5. jul 2008 17:06

Pozdravljene, izdelki LUNA so mi zelo všeč. Uporabljam tekočino za črno perilo, za pisano perilo ter pralni prašek za belo in pisano perilo. Prav tako uporabljam tekoče milo (zeleno - zeleni čaj in janež). Družina je zadovoljna. Kaj sem opazila, res so izdelki malenkost dražji, dišijo zelo diskretno, prijetno, in kar je zame zelo pomembno - se ne penijo. Prej sem morala vedno dodatno izpirati, pa še nisem bila vedno prepričana, da se je ves prašek spral. Pri Luni pa dodatnega splakovanja praktično ni potrebno. Perilo je lepo oprano in belo je res bleščeče belo. Pa še to: tudi do mene je prišel tisti mejl s kisom in sem seveda tudi to probala (nekaj pranj), vendar ne, žehta je vsakokrat dobesedno smrdela. Ja, to naredi mešanica praška in kisa. Kar se pa tiče pralnih oreškov, sama jih še nisem probala in jih tudi ne bom, ker so jih moje sodelavke. In ugotovitev: slabo oprano, ne vedo kaj bi s preostalimi oreški. pehtranka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

5. jul 2008 21:11

pehtranka, kar se pralnih oreškov tiče: - porabljene vržemo med biološke odpadke - belo perilo res ni tako sijoče belo kot od običajnih (zato tudi precej agresivnih pralnih praškov), jaz sem zadevo rešila tako, da sem kupila nek drug eko prašek, ki mi belo prav fino opere, oreške pa uporabljam za vse ostalo in sem precej zadovoljna, madeže pa rej namažem z milom za madeže in stvar je rešena, kljub trem malim nadebudnežem moškega spola. Tukaj je potrebno pomisliti na nekaj (TUDI) zelo pomembnega in sicer kako običajni praški obremenjujejo okolje......... katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti