Prekmurje

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

tema odprta - 28. apr 2008 8:34 | ogledi: 2.246 | odgovori: 8

ZA PRVOMAJSKE PRAZNIKE BI SE PAR DNI NASTANILI NEKJE V PREKMURJU, MOGOČE IMA KATERA KAK NASVET ZA KAKO TU. KMETIJO IN PREDLOGE ZA OGLED. šE NIKOLI NISMO BILI V TISTEM KONCU IN BI BILI VESELI VSAKEGA NAMIGA. hVALA

sladkosnedko

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

28. apr 2008 8:52

Že nekajkrat smo pisali na temo prekmurja. Glede na to, da imaš pluska boš to z lahkoto našla. Če boš imela še kako vprašanje pa napiši. Nekaj pa ti napišem na ZS. K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 28. apr 2008 08:53:32

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. apr 2008 9:50

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1414

Na tem forumu je ogromno napotkov, itak pa ti bo zmanjaklo časa, da bi vse obiskala.

Moje mnenje o Šinjorju ni ravno pohvalno, je pa težko soditi na podlagi enega obiska...morda je imela natakarica slab dan, pa kuharji ravno tako in smo ravno naleteli.

Všeč nam je bilo v Prekmurski iži v Ižakovcih (hrana in prijaznost, pa itak v tistih krajih najbrž težko naletiš na namrgodene...no, mi smo edino pri Šinjorju), lepo se je po obilnem kosilu sprehoditi po Otoku ljubezni in si ogledati mlin, en prijazen gospod iz Filovcev nas je napotil na ogled Penove hiše (vredno ogleda, butana hiša, s slamo krita, last slikarja s tem priimkom), mimogrede lahko vidiš križev pot iz gline...Ta prijazen gospod iz Filovcev (piše se Ošlaj, če ga kdo pozna, naj ga prav lepo pozdravi od družbe iz KK), kjer naj bi bilo največ lončarjev nam je tudi povedal, da teh lončarjev že dolgo več ni (takšnih, ki bi delali iz domače gline na star način) in nam priporočil Turistično kmetijo Zelko Franc (jo tudi naša Kyara priporoča) v Pečarovcih, kjer je možen nakup izdelkov, spodobno se lahko človek podkrepi z domačo hrano in pijačo, gospodar je le zaradi nas (5 ljudi) prišel domov, da nam je pokazal, kako se dela glineno posodje, tudi sami smo lahko probali delati, pokazal nam je 500 l doma narejeno posodo, ki čaka na vpis v knjigo rekordov...

Med orhidejami v Dobrovniku človek itak čisto znori...

Plečnikova cerkev v Bogojini, Bukovniško jezero, zadnje bivališče Miška Kranjca, zanimiva je zgodba cerkve v Odrancih, evangeličanska cerkev v Puconcih (bi človek tistega simpatičnega župnika kar poslušal), nasproti te cerkve lahko v gostilni kupite dobro domače bučno olje.

Lepo je v Prekmurju in v kratkem se bom spet potepala po tistih krajih.

Še nečesa sem se spomnila: nikogar nisem slišala reči, da bi blo njegovo kajvemže najboljše in sploh in oh, vsi so rekli npr. imam dobro belo vino, ampak tudi ta in oni in tretji sosed ima ravno tako dobrega...pri nas pravijo, da imamo dober bograč...ampak hvalijo ga pa tudi od tega in onega in...No, rada bi povedala, da tega ravno nisem bila vajena, ponavadi vsak le svoje hvali, druge pa graja...

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 28. apr 2008 13:46:20

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

28. apr 2008 10:16

Tanja, tvoji starši so bili v PRLEKIJI. Mi PRLEKI smo zelo občutljivi, če nas kdo v Prekmurce "pretvori"... klavdija ps. - kolikor mi je znano, so na novo odprti notranji bazeni - Bioterme Mala Nedelja........ http://www.bioterme.si/ Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 28. apr 2008 10:18:28

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

28. apr 2008 11:56

klavdija-- vem da je tisti konec prlekija, sicer pa tega jaz nisem omenila! tanjaj

dh  

član od: 22.3.2008

sporočila: 62

28. apr 2008 13:22

Svetujem ti bivanje v Sončnem parku VIVAT v Moravskih Toplicah (od Murske Sobote je cca 4 km). Tam imaš lepe bazene, pa drago ravno ni. Od tam prideš na vse kraje, ki jih je opisal Ognjič. Pa na vinotoč Lipič Passero ne pozabi. Nahaja se med goricami nad Moravskimi Toplicami, točneje nad naslednjo vasjoTešanovci. Hoje imaš, kolikor hočeš, okrog je veliko turističnih kmetij, nedaleč so Filovci, Dobrovnik ...

Lepo se imej!

dh

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti