Moulinex click and mix

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

tema odprta - 26. apr 2008 17:29 | ogledi: 10.702 | odgovori: 5

Že nekaj časa razmišlajm,da si nabavim en palični mešalnik,ker se mi ob kuhanju kremnih juh res ne da vsega zlivat v multipraktik.Pa mi je padel v oči tale click and mix pa me zanima če ga katera ima?

Ker zgleda vredu,samo ne bi pa potem rada dobila "plastik fantastik"

Roncolino

Temo je spremenil(a) Roncolino dne 26. apr 2008 17:29:30

enanova  

član od: 1.12.2009

sporočila: 88

20. okt 2011 10:39

ojla, mene pa zanima, če je že kdo kupil oz. ima moulinx-ov fresh express (rezalnik, strgalnik in sesekljalnik) in kako se obnese, sploh za mletje orehov ker potrebujem nov mlinček  in me tale zadeva zelo mika. ( odlični stari titan mlinček se je malo polomil po cca50 letih smrk smrk). Hvala za mnenja.

enanova

enanova

buci  

član od: 13.6.2002

sporočila: 141

20. okt 2011 12:01

Tudi jaz razmišljam o nakupu, čeprav se mi zdi malo drag (59.90 evrov). Tudi mene zanima predvsem za orehe in za zeljnato solato.

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

20. okt 2011 16:57

evo, tudi mene mika.

neika

DANA SCULLY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 5

17. apr 2012 10:07

Pozdravljeni!

1. MOULINEX CLIC&MIX: zadevo imam doma in lahko rečem, da je zelo priročna. Imaš vse nastavke, lepo spravljeno v škalici, z rumenim nastavkom se smetano v trenutku zmiksa, za maso za palačinke uporavljam zelen nastavek, skratka zadeva ful uporabna, če paličnega še nimate...

2. FRESH EXPRESS: zadeva kupljena lani v Leklerku po neki akcijski ceni, super nariba sir (kadar potrebujem za pizzo), koren, jabolka, tudi zelenjavo za skrinjo lepo zreže na kockice, kumare in bučke nariba na tanko, tudi krompir za musako sem že ribala - če je prostor v kuhinji, ga je fajn imet. Lahko ga daš v pomivalni stroj, jaz ga po uporabi kar takoj splahnem. Edini minus je mogoče, da se včasih rezilo težko ven potegne (pri ribanju korena - je kar nekaj ostanka). Aja pa tudi pomfri lepo nareže.

 

lp

DANA SCULLY

valikaben  

član od: 31.12.2008

sporočila: 161

18. apr 2012 7:40

Dana, kako pa reže na kockice in kako pomfri?? sem gledala youtubu predstavitev in nisem vidla, da bi rezal na kockice in pomfri??

Hvala, lp

valikaben

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti