Kamp finida umag

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

tema odprta - 26. apr 2008 9:18 | ogledi: 4.752 | odgovori: 9

Ali je morda že kdo bil v kampu Finida v Umagu? Kako daleč je do mesta, kako je s trgovinami, kakšne so cene, animacija ...

mrdica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

26. apr 2008 17:49

Joj, morda ti ne bom ravno odgovorila, obudila si mi pa nostalgijo - hodili smo v ta kamp, ko sem bila v OŠ. Bilo nam je zelo všeč, saj je (bil) manjši, zelo senčen in razmeroma miren, saj ni imel terase z muziko zvečer...V bližini (izven kampa) sta bili dve pizzeriji oz. restavraciji, v kampu trgovina, do Umaga pa cca 5 km, smo šli kdaj zvečer celo tudi peš. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. apr 2008 19:52

Katka, mi tudi, tam sem praktično preživela otroštvo, tja do konca 6. razreda. Sem šla nostalgično še enkrat pogledat, mislim, da leta 2000 in je bil še vedno simpatično majhen, senčen, skratka kot sem ga imela v spominu.

Loni Makaroni

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

26. apr 2008 20:49

Hvala, super, nekaj takega smo tudi želeli. mrdica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. apr 2008 22:30

Spomnim se, kako sem zgubila svojo, čisto možno, da sva se kdaj zabili druga v drugo, druščine ni nikoli manjkalo, pa zelo mi je bilo všeč, ker smo leto za letom prihajali isti otroci. Pa v Buje smo veliko hodili in Grožnjan je tudi blizu.

Loni Makaroni

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

27. apr 2008 8:06

Tudi jaz sem bila v Finidi, nekaj let nazaj in moram rečt, da če bi šla spet v kamp, bi šla ravno tja. Takrat sva izbirala kamp kar preko neta in zmagala je finida, ker je bilo takrat najceneje, senčno, blizu, pa vseeno dovolj daleč, da pozabiš na skrbi za en teden. Trgovina je v kampu, tako da midva nisva nič pogrešala, drugače pa se zapelješ do Umaga. Plaža je sicer skalnata, ampak če s pomola odplavaš pribl. 20 m, se znajdeš na mivkasti plitvini. To je majhen, simpatičen in miren kamp in neke animacije tam ni. Pa če po pravici povem, je takrat nisem čisto nič pogrešala... matilda

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

27. apr 2008 10:22

Če prav razumem, je plaža primerna za otroke in neplavalce? En del nas sicer plava, en del pa ne, zato je za nas to pomembno. mrdica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. apr 2008 10:52

Tudi primerna, ja. Plaža je zabetonirana in voda od začetka nizka. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 27. apr 2008 14:13:11

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

28. apr 2008 22:40

Ma meni pa se ne zdi ravno naj naj za majhne otroke, vsaj da jih lahko pustiš same, da se igrajo, ne. Obala je stopničasta, tako da je za celo stopnico plitvine, ampak so tla še kar ostra in polna trave in drugih morskih rastlin. Vmes je tudi kakšen košček proda, ni pa nevem kaj. Seveda pa se da preživet, no. Mrdica, kaj pa če bi za prvi maj skočila na en izletek in si šla kamp ogledat? Ko si enkrat na naši obali, je do tam prav blizu, pa se na lastne oči prepričaš... matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti