Okraski iz sladkorja

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

6. maj 2008 14:09

Čao, petika, te rožce so pa ful lepe. A so delala s kakimi modelčki in potem barvala ali je to čisti hand made? Lep pozdravček, S.

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

8. maj 2008 16:47

Petika, čudovite rožice! Tudi mene zanima enako, kot Anomis... ela

petika  

član od: 11.11.2005

sporočila: 88

8. maj 2008 17:58

Rožice so narejene s pomočjo silikonskih modelčkov. Da bi jih delala na roke pa ne vem, bi predolgo trajalo pa še vse ne bi bile enake. petika

Levstik  

član od: 9.5.2008

sporočila: 14

10. maj 2008 2:41

Kar cele dneve lahko sediš za računalnikom in bereš te debate, ful zanimivo to s temi okraski pa tisto ko oblečeš torto celo z marcipanom;) LP Peter

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. maj 2008 9:08

Levstik, dobrodošel med zasvojenci kulinarične Slovenije! Tu je res fajn družba in take zanimive stvari, da si res lahko cele ure gor. Ampak dobro je tudi to, da se ogrooomno naučiš. Me babnice pa smo ful vesele vsakega moškega člana!! pozdravček katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

10. maj 2008 20:04

Hm, Levstik, nisi edini, se ti kar pridružujem. Vedno odkrijem kaj novega in zanimivega. Kar preveč časa porabim za računalnikom. Pa kaj hočemo, takšna je ta kulinarika. Pa lep pozdrav! regina

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

11. maj 2008 9:37

Ali ni imel g. Goljat na to temo (oblikovanje sladkornih mas) eno predavanje oz. kuharski tečaj? Se ga je mogoče katera udeležila (jaz namreč nisem utegnila). Lep pozdrav vsem zasvojencem tort in vsega, kar paše zraven p.s.:Kar se tiče modelčkov v obliki rož in listov-imajo jih tudi v Črnučah. Sporočilo je spremenil(a) Jerča dne 11. maj 2008 09:40:21

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. maj 2008 9:51

štorklja je napisal/a:
Atina, js že kr slabo vidim in potem ne vem kje mi pade prtljaga dol, tko da se pripravi. Veš kolk cajta že iščem Jade, pa Stano R, pa Veri, pa še katero iz kulinarike, pa povsod drugje izgubim prtljago, sam pr teh ne. Sm zadnjič slišala, da si Jade spet želi v porodniško . Ups, bom raje tiho - bo še bolj jezna name..... Lepe sanje vsem......

 

Štorklja ne se hecat...

jade

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

11. maj 2008 11:21

čao, Jerča, takšnih modelčkov v P.Vrhnika nisem zasledila. Imam jih en kup, ampak ni noben takšen. Rožice iz tistih modelčkov pridejo bolj ploščate oblike, edino kolikor jih potem sam malo zviješ. Jade, jaz sem pa porajtala, da si v času porodniške veliko več pekla - oz. limala slikce tvojih mojstrovin v album, se pravi, da bi bilo za nas, ki rabimo navdihe, da potem kaj skopiramo, kar fino, če spet štorklja malo nokoli pride... pa še za otročke bi bilo fajn, če bi bila dva parčka.... Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti