Trampolin z zaščitno mrežo

tema je zaklenjena

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

tema odprta - 22. apr 2008 10:55 | ogledi: 14.187 | odgovori: 30

Ojla! Moja 8-letna hčerka se je izredno navdušila nad trampolinom in si ga želi za darilo. Trenutno so trampolini v kar nekaj trgovinah v akciji, vendar so izredno veliki (3 metre in več). Seveda se da dobiti tudi takšne z manjšim obsegom, vendar so ti brez zaščitne mreže in se mi zato ne zdijo varni.

Povsod sem jih že iskala, pa brez uspeha. Ali morda ve kdo izmed vas, kje bi lahko kupili manjši trampolin z zaščitno mrežo? Vnaprej hvala za pomoč!

leny

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

22. apr 2008 12:01

Osemletna punca je že kar velika ,zato se mi zdi nesmiselno kupiti manjši trampolin kot je ta ,za katerega ti je barb poslala link.Moja svakinja ima enakega kot je ta in je kar primeren no.Računaj na to ,da vedno kak otrok še vskoči,da je bolj zanimivo.Moje mnenje,lep pozdrav vijolca73

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

22. apr 2008 12:54

Strinjam se, da bi bilo lepo imeti takšen velik trampolin, vendar zavzame zelo veliko prostora. Očitno pa manjšega z zaščitno mrežo sploh ne delajo. leny

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

22. apr 2008 13:33

ne, manjših običajno ne delajo z mrežo. Za osem let je čisto dovolj manjši, premera recimo 1,5-2,0 m in ta res ne rabi mreže. Mi imamo/smo imeli oba in nekako pri 12 letih smo prerasli manjšega. Vedeti moraš, da je večji tudi trši in rabi večjo težo otroka. Če je prostor, vzemite večjega, če ni, je manjši čisto v redu. Ti manjši so tudi nižji in že sami po sebi so vsi narejeni tako, da "te vrže" nazaj na sredino. Dokler pač ne začenjajo početi vragolij. Mi smo presedlali na večjega, ko so otroci začeli delati salte. Ampak meni osebno je bil ljubši manjši ker je bil bolj mehak. Ampak vse to drži za trampoline firme Akrobat iz Novega mesta, ker ostalih pač ne poznam.

vragolin  

član od: 7.7.2005

sporočila: 31

22. apr 2008 14:30

Moja nečakinja (14) si je za birmansko darilo zaželela trampolin od Akrobata (http://www.akrobat.si/). Ne vem točno katere velikosti, mislim da je najmanjši, to je 3m. Z zaščitno ograjo vred se meni zdi precej majhen. Na njem pa skače tudi ta druga nečakinja (8) in je ravno pravšnji zanjo. Smo pa ugotovili, da mora ta mlajša na njem skakati sama, ker si je že dvakrat nesrečno zvila gleženj medtem, ko je skupaj z njo na trampolinu skakal kdo težji od nje. Aja, tam kjer ima ta firma Akrobat sedež (ob cesti iz Novega mesta proti Metliki) imajo tudi postavljene nekaj trampolinov in jih greš lahko kadarkoli sprobat. Mi smo jih sprobali mimogrede na pot z Gospodične (po dobrem kosilu) vragolin Sporočilo je spremenil(a) vragolin dne 22. apr 2008 14:30:47

divana  

član od: 1.9.2007

sporočila: 15

22. apr 2008 14:53

Mogoče v Pikapolonici poglej. divana

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

22. apr 2008 14:55

ja, obvezno skače le eden, drugače je nevarno!

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

24. apr 2008 12:50

ta teden ga ima Quelle znižano za 50%,... anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti