Ko človek vidi tole...

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

23. apr 2008 22:30

MamaF 

Jankica, glazuro tudi jaz po navadi ne precejam. Najraje uporabljam belo čokolado iz Pekarne Vrhnika, tokrat pa mi je zmanjkala in sem kupila Manerjevo ampak se ni lepo raztopila. Nekaj malih koščkov je ostalo vmes, zato sem jo precedila.

Konditorski valjarček sem kupila v Milerju.

Ela, imam precej žlahte, potem so tu še prijatelji in seveda vmes še malo za eksperimentiranja za svojo dušo.

Sara, pojemo pa malo doma, malo več obiski, pa soseda, ki nič ne peče in ima 3 otroke je kar vesela, če pa kaj ostane odnesem v službo. Tam pa itak vse zmanjka v parih sekundah

Jade, seveda so bile dobre, saj sem jih naredila po tvojem receptu

 

 

stana

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. apr 2008 7:11

Čao, ja, ja, .... gledam, spremljam,.... v glavnem pridobivam teoretično znanje na veliko iz telih vaših slikic tort. Prakse je pa tudi pri meni bolj malo, tako da tortice niso niti podobne tem na vaših slikcah. ste me pa navdušile, da sem si šla kupit en piskr te mase, pa škatlo modelčkov za rožice (ne povem, koliko sem zapravla v Črnučah), pa njihovo čokolado, za veliko noč sem si pa že zalogo vseh možnih barv naredila, ta vikend pa prvi uradni preizkus! Skratka, ženske tule na kulinariki ste res pravi vir navdiha! Pa tudi pomoči! Še enkrat - vse pohvale! Lep pozdravček, S.

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

25. apr 2008 11:58

Ja, jaz jo pa itak samo občudujem. Stana, . Ti si naše in jaz res ne vem kaj bi brez tebe, še posebej jaz, ko te non stop neki gnjavim, a ne ?! Ko pa pogledam njen album, pa ostanem čisto brez besed. Stana, ZAAAAAAKOOOOON SI IN HVAAAAAAAAAAAAAAALA ZA VSE. Punce, veste kakšne lepe metuljčke mi je naredila za prijateljičino torto - KRASNI SO. Hvala Stana...

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

25. apr 2008 12:49

Vse pohvale,tole delajo samo umetniki.....Oči sem si spočila na teh slikah.To so taprava unikatna dela,,,,bravo gospa Stana pa še veliko takih je tukaj občudujem vas vsako posebej.....LP. selvi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti