Ko človek vidi tole...

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. apr 2008 13:56

Dobi jih pa v zakladnici njenih možgan. Začetnica

Barolina  

član od: 1.2.2007

sporočila: 50

21. apr 2008 14:31

A tako ... sama si izmisli sestavine ... oooo. BRAVO! In hvala za odgovor. Barolina

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

21. apr 2008 16:12

Joj, mene je pa kar sram. Še nikdar mi ni uspela kakšna taka mojstrovina in mi najbrš tudi nikdar ne bo. Če vidim kakšen tak malo bolj zapleten recept rajši kar odfrčim naprej. No, mi pa rata kaj drugega, ne. Vse čestitke in res bi en košček take krasne torte. buča

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

21. apr 2008 16:24

Čestitke, mene pa zanima če je Stana.r poklicna slaščičarka ali ljubiteljica kuhanja, ker ji vse tako zelo lepo rata. tadeja 13

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. apr 2008 16:35

Ni poklicna slaščičarka, ampak je pa velika ljubiteljica sladkega predvsem čokolade, a ne stana?

jade

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

21. apr 2008 17:35

Tole je pa čisto preveč trenutno zame! Že v normalnem stanju sem obsedena s sladkarijami, zdaj v nosečnosti pa v zadnjem trimesečju sploh ... kar v ekran bi skočila! Mnjaaaaaaami! Stana.r, ala ti vera!!! jessy6

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

21. apr 2008 18:09

ja, mi vsi hvalimo samo stano.r. in njene mojstrovine - naša draga stana si hvalo seveda nedvomno popolnoma zasluži, prava mojstrica je!... ampak jst bi pa to priložnost izkoristila še za to, da pohvalim vendelino in njene recepte... že par fuuul hudih receptov za torto je poslala na kulslo in če je dejansko vse plod njenih eksperimentov.... pol si ona čist nič manj ne zasluži pohval!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nike

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. apr 2008 9:55

Draga Barolina, vse torte, ki sem jih tule objavila, so čisto moj umislek. Malo improviziram, pa gre. Zadnja leta mi več ali manj v drugem poskusu že dobro uspeva.... Vendelina jr.

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

23. apr 2008 10:51

Res je, zasluga za te čudovite recepte gre Vendelini. Jaz sem naredila samo slikovni prikaz, ker se mi zdi, da je za marsikoga lažje, če vidi celoten postopek priprave

stana

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

23. apr 2008 11:20

Vendelina in Stana, pri naši hiši sta že tako znani, da moja najstniška hči pri raznih slikah sladic v normalnih kuharskih knjigah reče - a to je slučajno iz albuma od Stane.r.? Jaz sem si Vendelinino maraschino torto podarila za rojstni dan in sem bila na koncu takoooo ponosna in zmagoslavna, ker imam pred dolgimi recepti vedno precej treme (sem bolj človek improvizacije). Uspelo je super - obiski, vajeni tort z več plastmi biskvita so vzdihovali, jaz pa sem se šopirila kot pav. V glavnem, fantje in punce, sledite -že itak zelo natančno napisanim- navodilom, preglejte cel slikovni postopek, pa bo šlo! Ni vrag, da ne bi, če je uspelo meni, ki sem imela tisti dan zjutraj že poplavo v hiši (je počil reducirni ventil na ulici), potem so delavci zaradi tega zaprli vodo, potem je šel kontakt pri hladilniku, da ta par ur ni delal....skratka katastrofa. Ampak...uspelo mi je in po zaslugi te mega torte, sem se zvečer počutila kot kraljica! mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti