Kam po posodo?

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. apr 2008 2:03

auachiuaua je napisal/a:
Atina je napisal/a:
http://www.bionovaskk.si/indexb.htm Tile imajo kvalitetno posodo. Novejše so tudi za indukcijo. Kot vidim, na njihovi strani ni omenjena indukcija, vem pa, da imajo tudi tako posodo. Najbolje, da jih kontaktiraš. Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 19. apr 2008 23:08:47
Težko bi imeli bolj bogo spletno stran.... Hvala vseeno, bom jih magar poklical. Rabim pa globoko teflonsko ponev, 28cm. Tule so samo plitke. auachiuaua
Ja spletno stran imajo pa res zanič. Imajo tudi globoke ponve, jo ima tašča. Zakaj jih ni na spletu, ne vem. Pa malo več prijaznosti, no! (ne toliko do mene, ampak do drugih) Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 21. apr 2008 08:28:40

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. apr 2008 7:27

auachiuaua je napisal/a:
anaeva je napisal/a:
pred časom sem nekaj takih posod videla v tistem nakupovalnem središču nasproti šestice.Nekje v prvem nadstropju mislim,samo pojma nimam,če je ta trgovina še,je pa bila pred časom,ker sem bila sama tam na ogledih za pladnje.Vendar me je cena malo odbila,je pa res da imajo priznane znamke in kvaliteto,.... anaeva
Katera trgovina naj bi to bila? Nasproti šestice??? hmmmm.... auachiuaua
ne vem povedati trgovine vendar je včasih tam bilo veliko trgovin kakovostnega razreda,zame kar pregrešno dragih,od Versacea naprej.Vem pa daso v tej famozni trgovini imele posodo,in ostale pripomočke za gospodinjstvo.Trgovine se ne vidi s ceste,ampak moraš v atrij in potem po stopnicah višje.Kako je danes nimam pojma,pred časom je bilo tam veliko trgovin višjega cenovnega razreda,... Naslednjič ko grem v tisti konec Lj oziroma v center bom preverila in ti sporočila,.. anaeva

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

21. apr 2008 7:36

Anaeva, mogoče misliš Metalko, včasih so imeli dosti kvalitetne posode, ko sem bila zadnjič tam (pred leti) so jo imeli v kleti.

Lijana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. apr 2008 9:07

ne ni Metalka,vhod v ta center nakupovanja je bil nekako nasproti bivše športne trgovine,mogoče Slovenijašporta,.... ali pa iz strani kjer je ena trgovina za male živali,tam nekje je en prehod za v atrij in potem iz atrija vidiš trgovine okrogin okrog,ter v višino,samo ne vem če še obstajajo,..... drugače pa je moje mnenje takšno,da če je kuhar dober in kosilo dobro potem je lahko tudi navaden emo lonec,važno je kaj je notri,... moja mati ima pol kombija še iz Italije prešvercanenega AMC,bi lahko takrat imela ene dva golfa al pa kakšen oreng eksotičen dopust,posoda pa je povsod,tudi v dnevni sobi,da o čajnikih in kofe lončkih nebi preveč,... na šporgetu pa še vedno emo lonc in ajmoht not,.... anaeva

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

21. apr 2008 9:13

Atina je napisal/a:
Pa malo več prijaznosti, no! (ne toliko do mene, ampak do drugih) Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 21. apr 2008 08:28:40
Ok, ampak, prosim te no: "Haaj, jaz imam tudi... in pa seveda...." Ja, bravo, to je pa za vse nas res vreden podatek. Take me pač dregnejo. Grem pogledat v Filipov dvorec - zadnje pribežališče upajočih. :) auachiuaua

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

21. apr 2008 9:19

anaeva je napisal/a:
ne ni Metalka,vhod v ta center nakupovanja je bil nekako nasproti bivše športne trgovine,mogoče Slovenijašporta,.... ali pa iz strani kjer je ena trgovina za male živali,tam nekje je en prehod za v atrij in potem iz atrija vidiš trgovine okrogin okrog,ter v višino,samo ne vem če še obstajajo,..... drugače pa je moje mnenje takšno,da če je kuhar dober in kosilo dobro potem je lahko tudi navaden emo lonec,važno je kaj je notri,... moja mati ima pol kombija še iz Italije prešvercanenega AMC,bi lahko takrat imela ene dva golfa al pa kakšen oreng eksotičen dopust,posoda pa je povsod,tudi v dnevni sobi,da o čajnikih in kofe lončkih nebi preveč,... na šporgetu pa še vedno emo lonc in ajmoht not,.... anaeva
Aha, verjetno mislite bivši Marcus center v pasaži kavarne Evropa, ki več ne obstaja. Anaeva imaš seveda prav, je pa dejstvo, da ti dobra posoda kuhanje precej olajša. auachiuaua

smrečica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 62

21. apr 2008 9:27

Spet hi :) Da še malo dregnem. AMC posodo lahko kupiš preko zastopnikov. Na spletu sem našla to stran: http://www.amc.si/ smrečica

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. apr 2008 9:35

najverjetneje je res Marcus center,no nisem vedela,da ne obstaja več,žal,.... bom pa vseeno preverila da ne bom ponujala prazneslame,ker nisem 100 %. anaeva

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

21. apr 2008 9:58

http://www.xxxlutz.at/xxxl-auswahl/prospekte/spezia Pri Boutiquekatalog 2008 klikni na - Katalog ansehen. Na drugi strani levo zgoraj je ena Tefalova ponva, ki je tudi za indukcijo. Jaz bom en dan šla ponjo. Če želiš ti jo lahko spravim do Lj, če še bodo jih imeli. jass

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

21. apr 2008 11:49

jass je napisal/a:
http://www.xxxlutz.at/xxxl-auswahl/prospekte/spezia Pri Boutiquekatalog 2008 klikni na - Katalog ansehen. Na drugi strani levo zgoraj je ena Tefalova ponva, ki je tudi za indukcijo. Jaz bom en dan šla ponjo. Če želiš ti jo lahko spravim do Lj, če še bodo jih imeli. jass
Hvala za prijazno ponudbo, ampak ne ustreza; Premajhen premer dna. Tudi v Filipovem ni nič, niti v Nami, niti v Maxiju, tako da zdaj pa res ne vem več kaj bi. auachiuaua

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti