Pretekel rok uporabe

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. apr 2008 15:24

proxima je napisal/a:
Jemo vse, dokler lepo disi in ni zeleno ali kosmato in ne zacne skakat po policah, ko odprem hladilnik...:)))) lp, proxima

Kot da sva iz iste hiše doma, proxima.

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 18. apr 2008 15:24:34

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

18. apr 2008 17:37

proxima je napisal/a:
Jemo vse, dokler lepo disi in ni zeleno ali kosmato in ne zacne skakat po policah, ko odprem hladilnik...:)))) lp, proxima
Hehe, tako kot pri nas. No, jaz mlečne izdelke poduham. Če sem zelo pogumna celo s prstom poskusim. Jelenckova

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

18. apr 2008 17:47

Kaj pa sir, ko se naredijo bele pikce in dobi malo čuden vonj tudi še vedno pojeste? Jaz ga ne upam, čeprav je verjetno užiten-če jemo brie, pa gorgonzolo, pa vse to... mala zelena

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

18. apr 2008 18:12

anajana je napisal/a:
Matilda, se strinjam s tabo glede sladke smetane. Enkrat sem dobila informacijo od enega gospoda, ki je bil zaposlen v eni mlekarni (mislim, da so bile Lj. mlekarne, se ne spomnim več), da je včasih problem, da se sladka smetana noče stepsti, lahko tudi v tem, da je presveža, in da naj vedno smetano porabim tam okoli roka uporabe ali celo kakšen dan po tem. Glede ostalega pa nimam nobenih zadržkov: če je še dobrega okusa, se poje, tudi če je kakšen teden ali dva po roku. LP anajana
Ja, ampak meni se ta smetana tako pokvari, da ko jo odprem, je mastni del ločen od tekočine, smetana je pa grenka. S stepanjem pa drugače nimam težav...enkrat sem jo stepla, pa še dobro, da sem jo poskusila, preden sem jo dala v kremo. Na videz je bila lepa, na okus pa popolnoma neužitna. matilda

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

18. apr 2008 19:51

Ko opazim, da postaja sir plesniv, ga obrežem in ostalo pojem. Je še vedno dober. Tudi jogurte sem jedla še mesec po roku, pa tudi so bili dobri. Pa tudi meso sem še uporabljala kakšen dan po roku, pa smo še vedno zdravi. Lp Marija

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

18. apr 2008 20:02

rimljanka je napisal/a:

proxima je napisal/a:
Jemo vse, dokler lepo disi in ni zeleno ali kosmato in ne zacne skakat po policah, ko odprem hladilnik...:)))) lp, proxima

Kot da sva iz iste hiše doma, proxima.

Se podpišem Marna

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. apr 2008 20:22

Mam dve vprašanji: - Šta če rok trajanja na kiselom mlijeku? - Zašto se ne proizvodi hrana za mačke sa ukusom miševa? tumpika

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. apr 2008 21:22

Mam dva odgovora:

- ker, ko se kislo mleko pokvari, postane sladko

- ker mačke vegetarijanke s tem ne bi bile zadovoljne

LP

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. apr 2008 5:36

Marna je napisal/a:
rimljanka je napisal/a:

proxima je napisal/a:
Jemo vse, dokler lepo disi in ni zeleno ali kosmato in ne zacne skakat po policah, ko odprem hladilnik...:)))) lp, proxima

Kot da sva iz iste hiše doma, proxima.

Se podpišem Marna

Če prištejemo še Jelenckovo, nas je že pet.

Jaz pa pravim, da oni ( v prehrambeni industriji ), nimajo tako dobrih tehnologov, da bi znali naredit, da se pokvari na določen datum.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. apr 2008 5:40

A ja: elaphus, ne bo držalo ( tist za kislo mleko ). Čez čas, kot bi rekla Proxima, postane zeleno-kosmato.

Tist za mačjo hrano je verjetno re

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti