Feta

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

tema odprta - 16. apr 2008 13:43 | ogledi: 1.954 | odgovori: 5

Imam nekaj več fete, pakirane po 200g. Ker ji kmalu poteče rok trajanja, je ne bom mogla porabiti. Jo lahko razdelim na manjše porcije in jo zamrznem?

Hvala za odgovore.

Julija

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

16. apr 2008 14:29

Julya iz lastnih izkušenj ti lahko povem, da zmeraj tako delam, kot si sama vprašala, pa je do zdaj bilo vse v redu. Preden pa rabim, jo vzamem iz zamrzovalnika , dam v hladilnik, da se počasi odtali (čez noč) in jo normalno rabim nadalje, kot svežo. LP jaša

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

16. apr 2008 14:37

jaša je napisal/a:
Julya iz lastnih izkušenj ti lahko povem, da zmeraj tako delam, kot si sama vprašala, pa je do zdaj bilo vse v redu. Preden pa rabim, jo vzamem iz zamrzovalnika , dam v hladilnik, da se počasi odtali (čez noč) in jo normalno rabim nadalje, kot svežo.LPjaša

 

Hvala za hiter odgovor. Grem takoj v akcijo.

Julija

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

16. apr 2008 16:06

Joooj, če je ne moreš porabit.....škoda, da se je ne da po mailu pošiljat, jaz bi se takoj javila, da sem tvoj hladilnik za en čas. Saj se hecam (sem tako požrešna, kar se fete tiče, da mi nikoli ne ostaja). mamaF - Mojca

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. apr 2008 17:24

mamaF je napisal/a:
(sem tako požrešna, kar se fete tiče, da mi nikoli ne ostaja).

 

Hvala enako- so se mi kar sline začele nabirati. Jaz vzamem v roke samo vilico in jo napadam Ni važno, kako velik kos...

Lep dan in veliko se smejte

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

17. apr 2008 13:14

Simona84 je napisal/a:

mamaF je napisal/a:
(sem tako požrešna, kar se fete tiče, da mi nikoli ne ostaja).

 

Hvala enako- so se mi kar sline začele nabirati. Jaz vzamem v roke samo vilico in jo napadam Ni važno, kako velik kos...

Lep dan in veliko se smejte

 

Kg in 60 dag bi jo tudi vidve težko pojedli v treh dneh, se mi zdi. Zdaj sem dala večino v zamrzovalnik, ostalo pa bomo pojedli. Itak je še kak dan dlje uporabna.

Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti