Sončna očala

sarcha  

član od: 14.1.2007

sporočila: 40

tema odprta - 16. apr 2008 8:06 | ogledi: 1.840 | odgovori: 7

zanima me, če katera ve za kakšno optiko v Ljubljani, kjer imajo veliko izbiro sončnih očal?

sarcha

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. apr 2008 8:26

Jaz sem se zadnjič ujezila in šla v Clarus v BTC. Na koncu sem ene tudi kupila, me je pa zmotilo, ko mi je prodajalka začela razkazovat najprej očala za 400 € in več.... Potem pa kar malo užaljenosti, ko rečeš, da malo cenejša, to pa zato, ker vsako leto kakšna zlomim ali kaj...

lidka

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

16. apr 2008 9:09

Jaz sem že trojna sončna očala kupila v Clarusu. Imajo res veliko izbiro, pa tudi zelo so prijazni. Ponavadi počakam na poletje in grem ponje ko imajo znižanje. Tako da pri -40% se pa že nekaj pozna. Si že najdem neke opravke v LJ takrat. jass

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. apr 2008 9:29

Jaz itak rabim še ene... tko da bom že našla izgovor, da grem.

 

lidka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. apr 2008 9:32

Clarus že odkar obstaja in navadno že na začetku povem najvišji znesek, ki sem ga pripravljena plačati. In niti centa več, raje manj.

Loni Makaroni

sarcha  

član od: 14.1.2007

sporočila: 40

22. apr 2008 15:00

no ravno zato sem vas vprašala, ker sem v clarusu doživela pravo razočaranje.. bila je 1. optika, v katero sem se odpravila. vedela sem da imajo veliko izbire, ko pa sem prišla tja, še dobro nisem stopila notri,že je bila ena prodajalka pri meni, pripravljena za pomoč.povedala sem ji kaj iščem.probala sem nekaj očal,za vsaka je rekla da mi pašejo..meni pa niso bila všeč niti ena.. na koncu so ji v roki ostala dvoja očala in sem primerjala..meni nobena niso bila ful noro všeč, nasprotno grozna..ona pa mi je rekla, da so samo 190EUR,da naj si jih privoščim,saj so res dobra..je rekla, da ker mi res pašejo, mi jih da na stran za 1 uro in če bom želela naj jih pridem iskat,ker drugače jih bo kdo drug vzel in bom razočarana..pa sem rekla da so 1. ki sem jih obiskala da bom še okol pogledala..in je začela pridigat,da dekleta hodijo jokat k njim, ker je nekdo pred njimi že kupil očala, ki so jih želela..v glavnem zelo vsiljivo.. prejšnji teden pa sem si vzela en dan samo za obiske optik in povem,da sem našla očala,ki so mi všeč, za katere pravijo da mi pašejo,pa še cena je bila primerna..v glavnem, pohvalim optiko Anja na Dunajski v LJ, gospodična prodajalka mi je razkazala vsa očala, ki bi bila zame in prišli sva do pravih..rekla je,da mi zelo pašejo, da odločit pa se moram sama.. res pohvalno! sarcha Sporočilo je spremenil(a) sarcha dne 22. apr 2008 15:01:07

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

22. apr 2008 15:24

Meni je všeč Mestna optika na kongresnem trgu. Meni so vedno povedali objektivno, kaj mi paše in kaj ne. Sem pa vedno s seboj vzela še kakšno kolegico. Pa tudi cene nimajo ne vem kakšne astronomske. tamara

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. apr 2008 17:59

Ne kupim več očal, če mi jih ne dajo v trdem etuiju, grem kuj dalje iskat. Japakuno, ku pa mam tako srečo, da se mi vedno kdo gor vsede, pa so fuč. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti