najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

14. maj 2008 9:24

Romanad, jaz sem dobila pa tvoje darilo. Ganz meni na kožo pisano, itak, ker sem zbirateljica (kuharskih) knjig. Ful hvala! Ežoj, tebe sem si predstavljala pa z brki. Ne vem, zakaj. Jelenckova

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

14. maj 2008 10:38

Končno sem tudi jaz našla čas, da se zahvalim za čudovit piknik, prijetno druženje,...edino kar se mi zdi da bi bilo naslednjič boljše je to, da bi člane predstavljali bolj na začetku da bi se lahko prej spoznavali. Jaz sem na žalost morala prej domov in tega nisem dočakala. Zahvaljujem pa se Jerneju za tako čudovit lonček in podlago za miško. Oboje imam v službi da lahko večino dneva občudujem. Še enkrat pa se zahvaljujem tudi elaphus, ki mi je dostavila darila! Upam, da kmalu ponovimo takle piknik! kokos

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

14. maj 2008 12:29

 moji zajčki so pa še vedno v žepu hlač! Upam, da se niso že kar tam razmnožili. Ko mprdem domov takoj na vrt ...

Ančka hvala !

kobra 1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. maj 2008 16:57

sara je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

 

In še to: sara je bila na pikniku s svojo deklico, ki je zdaj približno toliko stara, kot je bil sarin Martin na prvem srečanju v MAriboru leta 2005...kontinuitetwa, ki bi jo vlejalo vzdrževati.

mamamia

Kaj to pomeni, da lahko na srečanje KulSlo pridem šele čez tri leta z novo štruco? Dohtarji glede na mojo bolezen pravijo "ništa više", ampak Sara...ah ta je malo otroško kljubovalna... Lp, veverica

 

Hihi sara, sva že na pikniku rekli kakšno na to temo. Ti pa čuvaj zdravje, naj se pa po tebi zgleduje katera od članic...Jaz sem že prestara, bo treba na vnuke počakat. Da bom kot Dragička, tri generacije so bile na pikniku...

 

Mamamia

mamamia

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

15. maj 2008 19:16

Že nekajkrat sem imela namen sporočiti, da se dvema članicama (me je kar malo , ker mi je ušlo kdo sta....rimljanka je tako hitro speljala izmenjavo, da sem se komaj zavedala.... ) zahvaljujem za čemaž, ki sta mi ga dali na pikniku in seveda rimljanki, ki je to izmenjavo pomagala speljati. Že 2x smo imeli odlično kosilo: čemaževo juho in testenine s smetano in čemažem. Njami! katjushka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

15. maj 2008 20:36

Katjuska,  še kdaj. Tudi jaz ga jem že cel teden, kar tako med solato.Ga  bo treba v soboto spet nabrat, predno bo konec vzel

kobra 1

minja  

član od: 8.12.2007

sporočila: 41

15. maj 2008 20:42

Tudi mi se zahvaljujemo za čemaž, je res odličen. Naredila sem ga kot špinačo s pire krompirjem in pećenim puranom. Zelo dobro, sem bila pohvaljena. Hvala minja

minja  

član od: 8.12.2007

sporočila: 41

15. maj 2008 20:52

In še nekaj bi prosila , recept za božansko torto, ki jo je naredla Muffin _ marcipan torto.Verjetno si želimo recepta vsi, ki smo torto poizkusili. minja

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

15. maj 2008 22:45

Minja, recept za Mozart torto sem že poslala v bazo in mislim da že čaka na objavo. Sem si pa obe tortici izmislila samo za naš kulinarični piknik. Mojmu možeku je bila tudi zelo všeč, saj že komaj čaka, da se bo "postaral" za eno leto, samo da bo dobil to tortico muffin

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

12. jun 2008 18:07

Da ne odpiram nove teme, zato osvežujem tole. Pod nujno potrebujem recept za ta sadni kruh. Šentjanževke nikjer ne vidim, da bi jo prosila. Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti