najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. maj 2008 22:40

blažkaa, daj, poglej malo po straneh nazaj, je ena spraševala o tem darilcu..................

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. maj 2008 22:40

ovčka je napisal/a:
Dobro jutro! Zelo sem vesela, da sem prišla na piknik, spoznala sem veliko prijaznih kulinarikov. Od vsega sem jedla samo baklavo - jaz sem pojedla strehico in spodnji del, sredino pa s težkim srcem dala možu. No, pa pri rezanju torte sem s prstom polizala malo smetane in kreme. Več ne smem. Ni kaj, vse (vsi) se mojstri, Ežoj pa legenda. Lahko si mislite, kdo je bil najbolj zadovoljen: moj mož Bider po koroško (Oven), ker ste zmazali vse, kar sva prinesla. Užival je v rezanju salam, kruha, slanine, užival je v tem, da je lahko malo "popedenal". Hvala, ker se niste zmrdovali! Imam veliko prošnjo. Sedela sem pri mizi pred kočo in ko sem šla po torto, je nekdo pomotoma odnesel moj lonček z melisnicami, podlogo za miško in darilce od srečolova. Tudi to je bil lonček, mislim da od Lisičke. Morda je kdo mislil, da je pozabljeno in je vse skupaj pospravil? Lepo prosim, tako rada bi imela vsaj Jernejev piskerček! Skratka, imela sem se SUPER! Hvala organizatorju in vsem, ki ste se trudili. Midva sva pozabila kaj pofotkat, bom pa z veseljem velikokrat pregledovala vaše albume. Hvala vam in upam, da se še vidimo na kakšnem srečanju. Lepo se imejte! ovčka
Mislim, da je to to. MM

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

12. maj 2008 22:41

Jaz pa bi lepo prosila za recept (ko bi le vedela od koga  "N ..."  ?) ne preveč sladkega, zelo dobrega peciva : svetli biskvit, kokosov nadev, temni biskvit.

Čeprav se običajno take hrane izogibam, mi je ta dan zasluženo pripadal in lastnici bom zelo hvaležna za recept.

kobra 1

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

12. maj 2008 22:41

ovčka je napisal/a:
Imam veliko prošnjo. Sedela sem pri mizi pred kočo in ko sem šla po torto, je nekdo pomotoma odnesel moj lonček z melisnicami, podlogo za miško in darilce od srečolova. Tudi to je bil lonček, mislim da od Lisičke. Morda je kdo mislil, da je pozabljeno in je vse skupaj pospravil? Lepo prosim, tako rada bi imela vsaj Jernejev piskerček! ovčka

 

Blažkaa, je mogoče to ovčkino (sem se spomnila, da sem zjutraj nekaj brala o izgubljenem darilu.

Lep dan in veliko se smejte

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

12. maj 2008 22:42

Za seklundo si me prehitela, morska medvedka, sem ravno hotela kopirat post - ovčka je bila ta osebica.

 

rrr

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

12. maj 2008 22:43

 Vidim, da me je morska medvedka prehitela... no, vseeno super, da se je našel gospodar

Lep dan in veliko se smejte

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. maj 2008 22:43

Ja vidite, pa se bo vse srečno izteklo ;-) Med 150 obiskovalci so bili samo pošteni! Res lepo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. maj 2008 22:44

Tudi mene ste prehitele......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

12. maj 2008 22:45

Saj ne morem verjeti, da ste takooooo zeloooooooo hitre Ovčki se pa iskreno opravičujem in jo bom prosila za naslov kamor lahko pošljem oz. dostavim darila. Hvala tudi vama, rimljanka in morska medvedka blažkaa

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

12. maj 2008 22:57

Uf, sploh nisem videla, da ste tudi ostale odgovarjale Zahvaljujem se vsem, sem pa pravkar pisala ovčki na ZS. blažkaa Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 12. maj 2008 22:57:34

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti