najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. maj 2008 17:25

morska medvedka je napisal/a:
Ja kašen piknik ...tak, da je bilo hrane, ki je ni na običanjih piknikih čez glavo. Še juhico smo imeli, za kar sem zelo zelo hvaležna. Se je naša bejba najedla za 2. Kdor se je na to župo spomnil, dobi čokolado Lp MM

 

Medvedka, pol čokoade gre meni, ki sem se spomnil na to da bi bilo nekaj toplega in pol Rimljanki, ki je predlaga da v koči naredijo juhico. Samo pol rabiš pa še čokolad, ker to še zdaleč ni bila edina topla jed, klanjam se bobičem in golažu ;-)

 

Ah ne, saj si prav za juho rekla da čokolada. Najraje imam tako z lešniki ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. maj 2008 17:58

Torej.... kje se dobimo MM

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. maj 2008 18:00

Mislim da je med tabo in Rimljanko nekje sredina Ljubljana, torej pri meni 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. maj 2008 18:24

Jaz jem pa "ta črno", kolikor jo sploh..... Jernej, jaz SEM v Ljubljani, kot, da tega ne veš. No ja, kakor kdaj......zdajle sem....

Dobimo se torej pri Jerneju, jaz sem čisto ZA. . Nekaj bo že..................

ps: A sem res jaz za juhico rekla? No, itak vem, da je gor vedno dobra..............najbrž sem pa res.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. maj 2008 18:29

rimljanka: Bilo je tako, jaz sem hotel nekaj toplega za vse člane in ker ne morem tam delati imam drugo delo, sem se spomnil, da bi v koči naredili... enolončnico. Ti si pa potem spremenila v juhico ;-)

 

Vem da si v Ljubljani zdaj, ampak sem hotel, da drugi pridejo k meni ne obratno, hehe ;-)))

Glavno da pridete z Evo, ker zadnjič je bilo toliko punc da je naš Adam ni opazil, ker je bil na drugem koncu ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. maj 2008 19:42

zdaj pa že razmišljam, če nimata "šefa" slučajno kakšne zarote proti meni pripravljene ... tako sumljivo, neskladno bi me rada zvabila v Ljubljano MM

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. maj 2008 20:05

Jaz ne bi nikogar nikamor zvabila, no....................No, ne rečem, da  nikogar .........

Itak pa nisem šef(ica) in name torej pripomba ne leti, mm.

rimljanka - zasebno mnenje

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. maj 2008 20:13

Rimljanka, saj vem da nisi šefica. Zato pa sem dala šefa v navednice, ker nisem našla skupnega izraza zate in Jerneja MM

šentjanževka  

član od: 14.12.2007

sporočila: 14

12. maj 2008 22:20

Na pikniku je bilo res super,moral pa bi trajati dalj časa kajti toliko dobrot za en dan je preveč - ali pa bi delali piknike po kategorijah juhe, sladice,solate,žar.........da nam ne bi bilo hudo od vsega dobrega. Hvala vsem za lep dan! P.S. Mufin pa bi prosila da napiše recept za njeno čudovito jagodno torto (ki ne redi????????????) Lep pozdrav vsem šentjanževka

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

12. maj 2008 22:30

Jaz sem že pisala tukaj, da kako super smo se imeli tudi mi, sedaj bom pa napisala tudi to, da se nam je tik pred odhodom "zgodila neprijetnost" Pri srečelovu je najina starejša hčerkica dobila št. 48 oz. 49 (ne vem točno). Darilo je bilo v rjavi darilni vrečkici s sončnicami in sicer prelepa šalčka z motivom slončka od članice lisičke. Izkoristila sem priložnost in v vrečkico dala podlogo za miško ter kulinarični lonček z melisnicami. Čez čas sem bila izžrebana za plus paket in tudi tu dobila revijo ter ovojnico s kodo. Ko je postalo hladno, je šel moj dragi v avtomobil po dodatne jakne in jopice (da ne bi zmrznali) in "usput" nesel tisto vrečkico in mojo nagrado v avto. Potem smo jedli torto, se imeli še naprej lepo in se malo čez 19-to spravljali domov. S članico katjushko sva šli po najna pladnja na mizo z (že pojedenimi) dobrotami, medtem pa je najina starejša hčerkica vzela z mize za katero smo večji del dneva sedeli popolnoma enako rjavo darilno vrečkico s sončnicami v kateri je bila prav tako šalčka članice lisičke, podlaga za miško in lonček KulSlo misleč, da je naša. Skupaj smo se odpravili po hribu navzgor, se poslovili in se odpeljali proti domu. (Se pred Trojanami še malo izgubili, a vseeno srečno prišli na cilj.) Pobrali smo stvari iz prtljažnika, se umili in šli na zaslužen počitek. Včeraj smo imeli piknik pri babici in dediju na vikendu, danes zjutraj, ko sem peljala punci v šolo, sem pa pod zadnjim sedežem zagledala tisto "nesrečno" vrečkico Sploh mi ni bilo jasno kaj je vrečkica tam počela (in to polna), saj sem dobro vedela, da sta oba lončka na svojih častnih mestih, podlaga pa že služi svojemu namenu. Dan je bil kar naporen tudi danes, zato imam šele sedaj čas in pišem tale roman Za tiste, ki se vam ne da prebirati celega "nakladanja" naj torej na kratko povem, da smo v soboto pomotoma odnesli darilno vrečkico z vsemi "dragocenostmi" , ki je sicer bila identična naši, a ni bila naša. Zato pozivam tistega, ki omenjene "dragocenosti" pogreša, naj se mi oglasi na ZS ali pa kar tukaj. Vseeno. Malo "sumim" atilem, saj je ona tudi tam sedela Uf, sem se razpisala. Kaj čem, takšna sem. Uživam opisovati stvari na dolgo in široko P.S. Dodajam slikico famoznih vrečkic z darili, če je morda kdo bil toliko v rožicah, da se brez slike niti spomnil ne bi, da so "dragocenosti" njegove. blažkaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti