Nadomestek za pšenični zdrob

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

tema odprta - 14. apr 2008 12:17 | ogledi: 11.182 | odgovori: 10

Hčerka moje sodelavke ima celiakijo. Do postavitve diagnoze ji je večkrat pripravila

zdrobove cmoke na juhi. Zdej se je znašla pred problemom, ker pšeničnega zdroba

celiakaši ne smejo uživati. Zato sprašuje za kakšen nasvet o nadomestku, ker hčerka povprašuje po jušnih cmokih. Je mogoče že kdo poskusil naredit takšne cmoke iz koruze, ajde .... (žitarice brez glutena)? Dobrodošli so tudi drugi recepti za jedi brez glutena.

Hvala za nasvete!

Mijan

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. apr 2008 12:37

Po mojem mnenju, bi bil koruzni zdrob kar dober nadomestek. katjushka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. apr 2008 13:09

V trgovinah se dobi na bio policah brezglutenski zdrob, mi ga kupujemo od firme Hammermuehle, je še nizkobeljakovinski zraven. Cmoki uspejo, tako slivovi kot navadni.

Se ti splača (oziroma tvoji kolegici) malce pobrskati po netu.

 

Loni Makaroni

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

14. apr 2008 19:26

Loni, ne vem s katerega konca Slovenije si, pa me kljub vsemu zanima, če je kakšna možnost dobiti izdelke te blagovne znamke tudi na Primorskem? Oziroma, če jih tudi kdo drugi pozna, bo vsak namig dobrodošel... Mijan

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

14. apr 2008 19:43

Bel koruzni zdrob, instant varianta je, vsaj občlsno, ena italijanska firma, na policah bolje založenih trgovin mercator (drugje ne vem).

rimljanka - zasebno mnenje

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. apr 2008 23:05

Sem Primorka po srcu in duši, drugače pa v Ljubljani. Hammermuehle imajo v trgovinah z zdravo prehrano, včasih tudi v Sparu. Lahko se jih kupi direktno pri uvozniku, mi jemljemo preko društva PKU Slovenije, ker so izdelki potem pač malce cenejši (količinski popust in že tako in tako nižja cena). Drugače se pa da naročiti v italijanskih lekarnah izdelke firme Aproten in SHS, so tudi cenješi kot pri nas.

Hipermarket ima tudi dokaj dobro ponudbo brezglutenskih in nizkobeljakovinskih izdelkov, drugače se ti splača pa tudi malce zatežiti, glede na to, da ga imajo v svojem prodajnem programu.

Orgran je avstralska firma, ki ima tudi zelo bogat brezglutenski program, Le Veneziane so večinoma izdelki iz koruzne moke.

Poglej po takih policah, pa če imate kje kako bio trgovino, se da full dobiti, predvsem pa veliko zmeniti.

Iz katerega konca Primorske si pa ti?

Loni Makaroni

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. apr 2008 8:35

katjushka je napisal/a:
Po mojem mnenju, bi bil koruzni zdrob kar dober nadomestek. katjushka
Jaz tudi tako mislim. Da pa bi bil tudi videz pristen, lahko naredi cmočke iz belega koruznega zdroba. Jelenckova

elišeba  

član od: 3.3.2006

sporočila: 34

15. apr 2008 11:27

Moja sestra zmelje riž na kavni mlinček in dobi neke vrste zdrob, s katerim nato naredi cmočke. Podrobnosti ne vem, menda pa se obnese. elišeba

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

15. apr 2008 12:42

Loni, Sodelavka je z Ilirske Bistrice, dela pa v Sežani. Mijan Sporočilo je spremenil(a) Mijan dne 15. apr 2008 13:44:32

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

15. apr 2008 14:40

Sem pravkar sprobala cmočke, narejene s polento Molino di Fero od Le Veneziane. So užitni, malo bolj se ob robovih zdrobijo kot iz špeničnega zdroba, pa tudi v ustih niso tako "želatinasto" kompaktni. So za pojest, niso pa enaki kot iz pšeničnega zdroba. Najbolje, da jih proba punci skuhat, pa brez širokih razglabljanj iz česa so. Mogoče ji bodo všeč. Loni, a tisti zdrob od Hammermuehle, to je pšenični očiščen glutena ali kak drug? Lep pozdrav. PISTACIJA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

15. apr 2008 14:55

je na osnovi koruznega škroba, tudi približno iste barve kot gustin. Sem pa spomnila še na nekaj, izdelki od HM so na Hravškem tudi cenejši kot pri nas. In danes sem bila v Maxiju, pa sem za hec pogledala na police, od HM niso imeli ničesar.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti