Malica

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

22. okt 2014 12:36

Ravnokar malicam   in vas berem. Danes sem prinesla s seboj tunine sendvice z crnim kruhom in tekoci jogurt. Malo kasneje ko se vse skupaj malo poleze in prebavi, pa sledi obvezno se .

V predalu imam vedno na zalogi kaksne rzene ali psenicne hrske kot so teli spodaj, pa jih potem se oblozim z nadevom po trenutnem navdihu: rezine sira ali mocarele, sirni namaz + rezine dimljenega lososa (ko naletim na kaksno akcijo), rezine avokada z limoninim sokom, soljo in poprom, .... Je pa res da ga ni cez spodobno kosilo z juhico in konkretno glavno jedjo, a ce cez dan ni moznosti, zadostuje tak obrok  tudi potem ko enkrat pozno popoldne koncno pridem domov.



svenska

Sporočilo je spremenil(a) svenska dne 22.okt 2014 12:39

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

22. okt 2014 14:15

Moja malica je vedno sadje, enkrat hruške, drugič jabolka, tretjič banana in tako naprej.

Včasih sem nosila sendviče, solate, čokolda...

V predalu pa iz principa nimam NIČ, ker če imam vse takoj pojem in dokler ne pojem občutim popolno lakoto, naslednji dan ko ni nič tudi lačna nisem , ni to zanimivo - vse je samo v glavi.

Sicer pa moj fizični napor sadje popolnoma pokrije, dokler ne pridem domov na kosilo ob 15:30.

Je pa res da vsako jutro zajtrkujem in potem ni več lahkote.

testeninca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti