Malica

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

17. jun 2008 19:11

Aliimate zdaj že dopust ali se že pripravljate na poletje tudi zdaj ne smete pozabiti na malico samo zdaj je veliko lažje ker imamo lepo izbiro sadja in zelenjave tako lahko pripravimo zanimive malice za vse. mark5

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jun 2008 20:02

Ma ni je čez zdravo prehrano: zasiko pa luk, pa ocvirke s česnekon, pa gor kako kapljico domače rdečke....hehe ali pa pohanoga piceka in ponfri, pa ocvrejte lugnje.....toga je puno

Rajši to mojo zdravo malico v dobri družbi pojen kot pa sama kako sadje, pa jogurt....Život je samo eden, pa ga lejko malo mimo brcamo....samo ne pretiravat.

!

čujte ve štajerke, se te jaz tudi tam kaj letan, pa ja bia čas, ka kašno kavo skup spijemo, samo ne na govorte, ka nemate časa....to so samo izgovori

Kyara

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. jun 2008 20:19

Ma, ne vem, zakaj se mi zdi, da je mark5 izgubil eno številko nekje...in bi moral biti mark51....

Ognjič

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jun 2008 11:10

- calcone - pica prepognjenka - slani ali sladki mafini - raznorazni žepki - sendvič s skutnim namazom z zelišči in zelenjavo in sirom - škatlo kosmičev imaš lahko kar v službi in potem samo kombiniraš z jogurti in sadjem, ki jih prineseš - kak rogljiček in skodelica kakava tudi paše, sploh če imate v službi mv in si lahko zadeve pogreješ (če nimate mv, predlagaj sodelavcem, da jo skup kupite, verjetno nisi edina, ki bi ji domače malice prav prišle - če ne drugega so cenejše...) Veri

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

19. jun 2008 11:15

mark5 je napisal/a:
No ste pa res inovativne pri sestavi malic no včasih je že dobro, da se človek spusti z vajeti.Potem pa spet veselo na delo in preračunavanje kalorij ne uide.Saj ni tako hodo malo vključiš svojo domišljijo pa gre saj danes pa res ni težko sestavit pametnega jedilnika za ves teden pa še ceneje je če malo načrtujemo. mark5

Tole pa klon od Wrana51 alias Vinko5.

Punce in dečki, tisti, ki mark5 prva najde viset v klepetalnici, naj mi napiše ZS.

F r i n a

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

19. jun 2008 11:30

rimljanka je napisal/a:

banana, pomaranča, jogurt, mehki ovseni kosmiči, morda malo vode, zmiksano s paličnjakom. Dobro je, še boljše, če je mrzlo. Količine po okusu in potrebah. Banano in pomarančo samo olupim, če dodam jabolko, ga ne olupim.

rimljanka - zasebno mnenje
Nisem vedela, da so paličnjaki užitni...

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jun 2008 11:32

mark5, jaz bi ravno znorela ob življenju brez spontanosti - če nama zapaše točno določena hrana in so doma po nekem čudežu vse sestavine zanjo (ali pa vsaj kolikotoliko dobri nadomestki), potem pošljeva vse načrte nekam in to je to. Če ima tamala tak dan, da rabi 100% pozornost, pa je lubi do ne vem kdaj na terenu, potem so špageti z omakco super ideja... Aja, indeks telesne mase imava po moje nižji kot ti;) Kjlub najinemu razvratnemu neurejenemu življenju;) z malicami kot je recimo pol melone, kavni jogurt in orgomen krožnik žepkov iz listnatega testa, polnjenih s čokoladnim lumpi namazom:) Veri

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

19. jun 2008 18:12

Zakaj pa misliš da sem izgubila številko ena,mislim da je prav da si izmenjamo mnenja saj več glav več ve kako se pa kdo hrani je pa to njegova odločitev in prav je tako.Vsako mnenje ,ki ga oddamo lahko po svoje komentiramo zdi se mi,da je treba življenje uživat tako kot znamo pa četudi s hrano.Veliko lepih poletnih in brezsrbnih dni vam želim. mark5

zvezda01  

član od: 9.8.2008

sporočila: 254

7. okt 2008 20:48

Jaz si pa redno nosim navadni tekoči jogurt s polnozrnatimi musliji in suhim sadjem. Že kar doma zmešam in dam v plastično posodico. Pa kako jabolko ali drugo sezonsko sadje zraven. Če sem daljša pa še kaka frutabela za rezervo. Občasno spečem doma polnozrnate rogljiče s sirom in kuhanim pršutom. Pa kdaj kakega vzamem s seboj. zvezda01

žoja  

član od: 19.10.2009

sporočila: 39

4. jan 2011 17:43

No evo zdaj se pa tukaj oglašam,da ne bo preveč tem odprtih,ja super ideje ste dale,multivitamin meso imam rada ampak zame mora biti toplo,sem nazadnje nesla v službo govedino v solati pa mi nikakor ni šla,čeprav nisem zbirčna.Vilma je napisala koruza in jogurt.Kakšna koruza,iz pločevinke ali kako?Zdi se mi zanimivo in rada imam koruzo!Ja se strinjam,da je kruh zakon ampak sem se mu odpovedala ravno zato ker grejo kile res brez tega dolpa tudi nekako boljše se počutim in fajn je,da se ne napokam preveč,ker potem delovna vnema grozno padeKar nadaljujte prosim,jaz bom dobre ideje vsekakor napisala še na list in tako malica ne bo več enolična,juhu žoja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti