Stepanje alpske smetane

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. apr 2008 10:38

katka lopatka je napisal/a:
Anamarija1, dober je tisti pokrov, ki ima na sredini luknjo za stepanje, pa ne šprica. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

 

Kaj mi lahko kaj več poveš o tem pokrovu? Da ne bo reklama, m lahko posreduješ preko ZS...kje se ga dobi?

Hvala za informacije!

lp

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. apr 2008 12:43

Uh, tole je pa fino, grem na nabavo, hvala Bojanm.

lp

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. apr 2008 9:14

Imam tole posodo, nikoli nisem pomislila, da bi v tej posodi stepala smetano, jaz jo uporabljam za kruh, a ni to tista, ko zmes vzhaja, pokrov poči in jaz vsakič se tako ustrašim, da me vrže. ali ni to to?

Sicer punce hvala, sploh nisem vedela, da se dobijo take posode za stepati smetano, vsakič, moram še generalno čistiti kuhinjo

 

lp

 

 

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 13. apr 2008 09:15:12

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 13. apr 2008 09:15:37

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

13. apr 2008 10:10

Ja, anamarija, to je tudi posoda za vzhajanje. Na sredini ima s plastiko zakrit krog, ki se ga vzame ven, in notri lepo daš mikser in stepaš, da ne šprica. Ta posoda je torej tudi za stepanje smetane, ti povem iz prve roke, saj sem nekaj časa prodajala tupperware posodo. Smetano pa lahko tudi ročno stepeš v tupperware magic mixerju - shakerju. Notri vliješ smetano, namestiš vetrnico in cca eno minuto stresaš (šejkaš). Zelo enostavno. Potem seveda smetano v shakerju tudi hraniš. Če imaš ta milkser, ga torej tudi lahko uporabiš za smetano. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 13. apr 2008 10:11:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti