Kolonoskopija

Lennyka  

član od: 31.3.2014

sporočila: 48

25. jan 2016 17:04

Pozdravljene 

Spet obujam temo. Zanima me če ima ketera kakšne izkušnje glede preiskave v Ptuji. Mandreč moram se naročit na pregled pa se odločam. V igri je Rogaška Slatina , Ptuj pa mogoče še kaj blizu Maribora - samo ne dr. Pinter. 

Hvala že vnaprej.

Lennyka

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

25. jan 2016 19:43

Pozdravljena Lennyka

 

Zakaj ne dr. Pintar ?  Pri njemu sem že opravila dve kolonoskopiji, obakrat mi je odstranil po en polip, pa je bilo vse O.K. Resnično me ni ne vem kako bolelo, razen na enem delu trebuha (obakrat na istem delu), edino vpihovanje zraka je neprijetno. jaz sem z dr. Pintarjrm zadovoljna in vem, da bom še šla k njemu. razen tega mi odgovarja lokacija, ker grem k njemu lahko peš. 

Moja prijateljica prisega na Rogaško Slatino. Pravi, da je tam super, ne vem sicer zakaj ? 

Pa pogumno na preiskavo, sa kolonoskopija res ni noben bau-bau. Od celotne priprave in preiskave je meni najhujša LAKOTA.

 

 

 

dočka

Lennyka  

član od: 31.3.2014

sporočila: 48

25. jan 2016 21:06

Pozdrvljena dočka

Zakaj ne, ker imam slabe izkušnje. Prvič je bilo ok, drugič pa me je zelo bolelo, in kaj se mi je zgodilo, proti koncu se mi je sestra vrgla na tebuh omn pa na silo porinil kamero do kam je šla. Zato ne grem k njemu in iščem drugo rešitev. Edin kar mi je bilo tu všeč je to da imam blizu ne ravno peš ampak z mstnim avtobusom.

Po tem ko vem kaj me čaka me je groza it spet na ta pregled.

Lennyka

Lennyka  

član od: 31.3.2014

sporočila: 48

26. jan 2016 9:32

Zgleda da še nobeni ni bila na pregledu na žPtuju da bi povedala kako in kaj.

hvala za odgovore

 

Lennyka

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

26. jan 2016 18:53

 

Pozdravljena Lennyka !

 

 

Verjemite mi, da če bi jaz na prvi kolonoskopiji doživela kaj takega zagotovo ne bi več šla k istemu zdravniku in bi iskala drugo možnost. Glede na težave, ki jih imate bi vam jaz glede na pripovedovanje moje prijateljice svetovala Rogaško Slatino. kako pa je na Ptuju pa res ne vem, pa tudi ne vem koga naj vprašam.

Lep pozdrav 

dočka

Lennyka  

član od: 31.3.2014

sporočila: 48

27. jan 2016 8:35

Hvala dočka. Sem se naročla v Rogaški Slatini. Raje malo dje počakam pa imam vsaj iformacije kako in kaj. Vep pa da bo v vsakem slučaju neprijetno a za prestat bo. Še enkrat hvala. žlep pozdrav 

 

Lennyka

bela120  

član od: 28.2.2013

sporočila: 103

27. jan 2016 8:41

V prihodnosti me verjetno čaka kolonoskopija na Japljevi. Pa me zanima ali je možno ,da bi šla sama z javnim prevozom (prb ura vožnje)ali je bolje da me kdo pelje?

bela120

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

27. jan 2016 10:12

Jaz sem se peljala sama. Samo v primeru, da bi prišlo med posegom do zapletov je priporočljivo, da te vozi nekdo drug. Če pa vse gladko teče se prav z lahkoto voziš sam.

Jaz sem bila v Trbovljah pri dr. Alenki Forte in imam zelo pozitivno izkušnjo. Praktično lahko rečem, da me ni nič bolelo, samo čutila sem, da se nekaj premika po črevesju. Je pa zdravnici pot tekel po čelu, tako se je namučila z mano.

helgula

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

27. jan 2016 15:36

bela120 je napisal/a:
V prihodnosti me verjetno čaka kolonoskopija na Japljevi. Pa me zanima ali je možno ,da bi šla sama z javnim prevozom (prb ura vožnje)ali je bolje da me kdo pelje?

bela120

Kot piše helgula. Vzemi pa s seboj za vsak slučaj kak damski vložek, ker v črevesju lahko ostane kaj tekočine, ki  po posegu  še nekaj časa polzi na plan. 

Cila

mojih6  

član od: 7.2.2013

sporočila: 71

27. jan 2016 18:49

Pozravljeni!

 

Jaz sem bila na tem pregledu v Ljubljani in sicer na Bavarski stezi blizu pravne fakultete.Bila sem zelo zadovoljna,zdravnik mi je sproti razlagal opažanja pregleda,pa tudi izvide sem dobila takoj.Mislim da je to enota Bleda.

mojih6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti