Spominsko darilo

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

10. apr 2008 17:43

Joj Rezika, nakit je res precej delikatna stvar. Moja mami je vztrajala, da jaz izberem prstan ob sestrini diplomi, ker sva zelo navezani in je rekla ti jo najbolj poznaš...hmmm zoprno je bilo, ko je sestra odprla škatlico, pa sem takoj videla, da ji ni všeč, čeprav se je z narejenim nasmeškom zahvalila, da ne bi užalila mame... potem smo se pogovorili in šli prstan zamenjat za takega, ki ji je bolj ustrezal-Leto kasneje sem jaz dobila zelo podoben prstan, kot sem ga izbrala zanjo, haha meni je res čudovit (mat belo zlato, v kombinaciji s svetlečim belim zlatom). mala zelena

mazika  

član od: 8.12.2008

sporočila: 39

20. feb 2009 8:00

Jaz sem se odločila, da možu za opravljen magisterij kupim malo boljšo uro sedaj pa imam problem, kaj mu vgravirati na uro. Ali samo datum opravljenega magisterija in moje ime ali kaj drugega? Prosim pomagajte mi, kaj je primerno, da se v takem promeru vgravira!!!!!!!!!!!!!!!!! Hvala Mazika mazika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. feb 2009 9:11

Datum. Z ljubeznijo. In potem še tvoje ime. Na primer (ti dam današnji datum in ime ti je Micika) 20. 2. 2009, Z ljubeznijo, Micika. S tem obeležiš datum, dogodek in to, kdo je to podaril in kaj ob tem čutiš. Ker, ko punce markiramo teren, moramo to početi s stilom. Vendelina jr.

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

20. feb 2009 9:30

Vendelina jr. je napisal/a:
Datum. Z ljubeznijo. In potem še tvoje ime. Ker, ko punce markiramo teren, moramo to početi s stilom. Vendelina jr.
Zadne čase so pa tvoji odgovori res dobri, nagnjeni v pozitivo in jih za spremembo od nekaj mesecev nazaj, ko sem jih kar preskakovala, vse po vrsi preberem. Bravo, tako te imamo radi. Brihta

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

20. feb 2009 10:10

Vendelina jr. se podpišem ;) Sama sem v zaključevanju študija in vem, da ko bo prišel dan moje diplome,magisterija ali karkoli že (pustimo se presenetit) ne želim, da bi se starša podala v drage investicije, samo zato, da bi lahko rekla, da sem pa to dobila za magisterij...Navsezadnje se šolam ZASE, vzpodbude in to, da mi stojijo ob strani (na kakršenkoli način) tekom celotnega študija pa mi pomenijo največ- bolj od vseh daril itd. Zato menim, da so draga darila povsem odveč.. Kot je omenila Vendelina jr.- naj bo to pozornost, ki izkaže ponos, hkrati pa doda kanček pristnosti vašega odnosa s hčerko.. Mislim, da ji bo nekaj podarjenega iz srca veliko več pomenilo..kot denimo draga darila, ki so podarjena zgolj z namenom, ker se to spodobi.. Pa vse čestitke hčerki!! sa_ sha Sporočilo je spremenil(a) sa_ sha dne 20. feb 2009 10:19:50

mazika  

član od: 8.12.2008

sporočila: 39

20. feb 2009 10:56

Vandelina jr misliš, da bi bilo takole dobro: 26.02.2009 za magisterij z ljubeznijo Micika mazika

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

20. feb 2009 11:09

jst bi "za magisterij" izpustila..saj je datum, ko o le te-ga opravljal tako "zgodovinski", da si ga bo zapomnil..zato menim, da bi bilo čisto dovolj datum+z ljubeznijo+Micika :) sa_ sha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti