Slovenska obala

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

tema odprta - 9. apr 2008 19:17 | ogledi: 10.511 | odgovori: 40

Lepo prosim za pomoč!

Nekaj je bilo že govora o tem kje boste preživeli letošnji dopust,paimam tudi jaz vprašanje.

Letos smo se odločili da z družino preživimo dopust nekje na Slovenski obali.Najbolj nas mika Piran ali Fiesa tudi Izola...Seveda gledamo na čimbolj ugodno varianto,apartma,kuhali bi si sami.

Lepo prosim vse ,ki morda poznate koga,oziroma ste že letovali kje na naši obali, za pomoč.Lahko tudi na zs.

Na netu je kar nekaj ponudb,vendar me bolj zanimajo vaše osebne izkušnje.

Hvala za pomoč!

Kristina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. apr 2008 20:51

Mi smo bili že po celi Slovenski obali.Začeli smo v Ankaranu,vendar nam nekako plaža ni bila všeč.Potem smo bili kar nekaj let v Fiesi,saj smo tam imeli v najemu hiško.Ker je bilo ob hiši veliko prostora za otroka in je bila ograjena nam je to zaradi otroka odgovarjalo,plaža pa zopet ne,... V Piranu nam je bil všeč utrip mesta,ravno tako velja za Koper in Izolo.V Portorožu so mi preveč dragi in premalo ponudijo,.Sedaj smo redni gostje Strunjana in Mesečevemu zalivu pravimo kar "naša plaža",zelo radi smo tudi na plaži pod Strunjanskimi Oljkami.Na tej plaži smo ponavadi sami,le kdaj pa kdaj si kakšen "Robinzon" postavi šotor.Je pa res da smo največkrat na morju samo tri dni,ker smo bolj hribovsko naravnani in imamo počitnice alaruzaksistem,... Počitnice ob morju si privoščimo večkrat na leto,vendar ponavadi samo tri dni. Pri plaži nimamo ravno kakšnih visokih meril,radi imamo čisto morje,drobni pesek in MIR.Ne moti nas,če si na "naši plaži"domačin iz Izole speče hrenovke in krompir v foliji kar na plaži med dvema kamnoma.Ne moti nas,če mladci iz Kopra pridejo vrečt karte in popiti šestorčka.Vsi ponavadi pridjo s svojimi čolni in lupinicami po morju,tako oni kot mi vedno pospravijo.Z nekaterimi smo postali že kar pravi prijatelji ,.... . anaeva

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

9. apr 2008 22:42

Kje v Strunjanu pa bivate?Nekaj sem brskala,pa so cene kar zasoljene. Kristina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

10. apr 2008 7:40

cene so povsod zasoljene, najraje smo v Krka ki je zdraviliško objekt,ali pa pri gospodu na vrhu hriba(ne vem imena,bom poiskala)ugodno je tudi v Laguni,... drugače pa lahko tudi kampiraš,saj imaš Kamp v Strunjanu pod Belim Hribom in pa Kamp na vrhu hriba,ko greš iz Izole,pojma nimam kako se mu reče,bom poiskala,tam je zeloo luštno,ker imaš vso Slovensko obalo na dlani,imajo pa tudi apartmaje,.. anaeva

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

10. apr 2008 9:34

Kamp na hribu je Belveder, pod hribom pa ga ima čez AMD Pinko Tomažič. Je pa ta zadnji kar zelo poln, so pa v zadnjih letih končno obnovili glavne WC je in naredili nekaj novih šotorišč. Nima plaže (jasno) in je vpet med dve zelo prometni cesti, ampak je pa odlično izhodišče za kamorkoli na Slo obali. V sezoni je dobro prej poklicat ker so šotorišča pogosto polno zasedena. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

10. apr 2008 16:12

Sem našla nekaj zelo ugodnega v Izoli-naselje Baredi.A kdo ve kje je to?Je precej daleč od obale?Kje v Izoli je pa najprimernejša plaža?In kako je kaj s parkirnimi mesti v Izoli.V Piranu vem,da je vse za plačat. Lepo prosim Evo še link: http://www.bolha.com/oglas2766501 Kaj pravite? Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 10. apr 2008 16:15:28

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

10. apr 2008 16:50

V Izoli je kar nekaj parkirnih mest,ki so tudi brezplačni.Okrog Špara recimo ali malo nad Simonovim zalivom,... tudi plaža v Izoli je vredu,lahko pa greš tudi na divjo plažo proti Strunjanu. anaeva

monki  

član od: 24.2.2006

sporočila: 35

13. apr 2008 20:46

Ja mi smo že prespali v Baredih nad Izolo. To je kar precej oddaljeno od morja...Je kmečki turizem... Morja se ne vidi. Če hočeš še kaj več informacij, pa kar vprašaj!!! lp monki

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

15. apr 2008 8:00

Tudi jaz iščem apartma na slovenski obali, najraje bi bila v Izoli. Z menoj bo tudi moj kuža. Ali veste kako je s psički ob obali? Smejo biti zraven? Lep pozdrav! mestnac2

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

12. apr 2010 20:00

Tale tema je malo stara, a ker nimam pluska, ne vem če je bilo še kaj govora o apartmajih na slovenski obali. Zanima me predvsem za Strunjan, letos bi šla na dopust na slovensko obalo, a kje bivati, da je lepo?? Hvala ! patty

Yvette  

član od: 3.3.2010

sporočila: 63

13. apr 2010 9:07

Resnično upam, da se bodo oglasili tisti, ki ti bodo znali odgovoriti - torej bodo govorili iz izkušenj! Ker kaj kmalu se ti lahko zgodi kaj takega (sploh ni pomembno, če gre za apartma ali all inclusive - v vsakem primeru je z nami nekaj narobe! - v prvem primeru smo škrt v drugem pa lene riti): http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2068 Jaz ti žal ne morem odgovoriti, ker takih izkušenj nimam. Tudi mene zanima odgovor . Upam pa da se bodo oglasili tisti, ki VEDO KAJ POVEDATI in so SPOSOBNI ODGOVORITI NA ZASTAVLJENO VPRAŠANJE! Yvette

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti