Leče dioptrija -4

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

tema odprta - 9. apr 2008 18:44 | ogledi: 1.950 | odgovori: 3

Po operaciji dioptrije mi je ostal 1 par mehkih kontaktnih leč Zeiss, dioptrija -4, BC 8,9, sferične. Če bi komu prav prišle, jih podarim (pošljem) prvemu, ki se javi. Rok trajanja imajo do 2012.

čoko

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

10. apr 2008 17:13

hej, čoko! Jaz imam dioptrijo -4, ampak uporabljam leče od Bausch&Lomb, tako da se ne bom grebla za njih, naj jih dobi kdo, ki mu prav Zeiss-ove ustrezajo, me pa zelo zanima kako si po operacicji?!? Očitno uredu če podarjaš leče?? Že nekaj časa me mika tale operacija, malo me je pa tudi strah... ampak za zdaj se mi dioptrija itak še ni ustalila :( mala zelena

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

10. apr 2008 21:00

Ma ne bi se prav hvalila... Sicer je dioptrija na enem očesu 0,0 in je super, na drugem pa mi je ostalo 0,25 ali 0,5, ampak ni ostrine, me kar moti. Do par dni po operaciji nisem vedela, da ostrina nima z dioptrijo nič skupnega- da tudi, če imaš dioptrijo 0, to ne pomeni nujno, da vidiš ostro.. Žal... Upam, da se bo še kaj izboljšalo, zdaj je komaj 2 meseca. Definitivno pa mi leče -4 več ne koristijo. Preden se odločiš, si vsekakor preberi več o operaciji še na kakih tujih straneh, pri nas je informacij premalo, tudi zdravniki ti ne povejo vsega. Sicer pa, če gre vse gladko, je super. Jaz sem se drugi dan že sama peljala na pregled brez problema, pa nisem med tistimi najbolj uspešnimi...

čoko

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

10. apr 2008 23:19

Upam, da se ti bo stanje še kaj popravilo, če ne vidiš ostro potem je pa res bolj slabo :( Držim pesti! mala zelena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti