Tunizija

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

tema odprta - 6. apr 2008 17:22 | ogledi: 3.109 | odgovori: 10

Septembra bi se odpravila v Tunizijo v Hammamet.. Na internetu sem našla ponudbo za hotel Samira Club in African Queen. Zanima me,če je že kdo letoval tu in prosim za vtise...ponudba v hotelu in plaže.

Majdina

Temo je spremenil(a) Majdina dne 06. apr 2008 17:42:34

sarcha  

član od: 14.1.2007

sporočila: 40

7. apr 2008 12:49

hojla Majdina.. lani sem bila v začetku oktobra v tuniziji in sicer v nekem hotelu med mestoma Monastir in Sousse.. bilo mi je zelo fajn, ljudje na splošno se zelo prijazni, le ko kaj kupuješ, moraš paziti, ker te takoj okol prnesejo.. jaz sem bila v hotelu 4****, all inclusive in res je bilo vse odlično. obstaja ena spletna stran, kjer so gosti ocenjujejo hotele.. bom to probala poiskati in ti prilepim link oz, ti kar napisem kakšne so ocene gostov. na splošno same pohvale, če te pa kaj konkretnega zanima, pa le vprašaj! sarcha

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

7. apr 2008 13:04

sarcha  kar link prilepi bi tudi mene zanimalo, mogoče najdem gor še moj hotel.

Aki

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

7. apr 2008 13:25

Dekleti, hvalaaaaaa! Majdina

sarcha  

član od: 14.1.2007

sporočila: 40

7. apr 2008 13:33

majdina, tule je za hotel Samira club http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hote tule pa za African Queen http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hote lahko si pri obeh pogledaš slikce, ima pa tale Samira club kar boljše ocene kot African Queen.. Samo glej tudi malo na *, 3 je nekako pri nas 2, tam 4* so pri nas 3.. Kakšno pa imaš ponudbo - je all inclusive ali pol penzion? Če se da, magar prilepi link od teh dveh ponudb. Jaz sem lani rekla da bo polpenzion dovol, je pa u bistvu tako, da daš raje 5o EUR več, pa imaš All inclusive. Vsa pijača zastonj, čez dan so poleg zajtrka, kosila in večerje ves čas prigrizki, kava je zastonj, čaj, vse vse...res se splača. sem dala lani malo več in letos grem spet varjanto all inclusive. sem cel september čekerala in našla last minute ponudbo.prišlo me je 364 EUR skupaj z taksami, parkingom na Brniku, ma ni da ni.. Če se ti ne mudi rezervirat, počakaj.. se ful splača last minute. so šli pa z nami dol tudi v en hotel v Hammamet in sicer 300 EUR, pol penzion in so bli ful razočarani. hotel u samem centru - ful gužva, zanič hrana.. loh bi še ful napisala, tko da kar te zanima vprašaj, lahko tudi kontaktiraš na zs, pa potem prek maila pošljem kaj slik (za predstavo) sarcha

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

7. apr 2008 14:20

Sicer ne vem v katerem delu je ta hotel, vendar iz lastnih izkušenj ti predlagam, da si izbereš hotele v novem naselju Yasmin Hammamet in ne stari del mesta Hammameta. Novi del je sicer par km odmaknjen od centra, vendar je veliko lepše, varneje in bolj evropsko. Pa to moraš vedeti, da v Tuniziji, na celini moraš eno * vzeti stran, da dobiš evropski standard. Nismo zahtevni, vendar nam je bil hotel z 3* kar malo "ciganski". Predvsem kar se hrane tiče.Tko, čist moje mišlenje. Pa veliko užitkov, mi smo se imeli par let nazaj super. Elen

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

8. apr 2008 8:45

mi smo bili 3 leta nazaj v hammametu v starejšem delu in smo se imeli super. res da ni bil hotel z 5 zvezdicami, ampak smo bili kar zadovoljni. pa blizu je staro jedro, medina... tanjaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti