Krema proti strijam

Noni 23  

član od: 27.10.2007

sporočila: 22

tema odprta - 4. apr 2008 17:46 | ogledi: 10.487 | odgovori: 21

Pozdravljene!

Sestra je trenutno noseča in ker se ji zelo rade pojavljajo strije, bi ji rada kupila kakšno kremo. Zanima me, če ima katera kakšen nasvet, katero kupiti, kajti na trgu je tega malo morje, vsak proizvajalec pa seveda propagira svoj izdelek...

Noni 23

Noni 23

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

4. apr 2008 18:05

meni so svetovali:"ti se samo maži,vsak dan,ni pomembna "firma" in sem mazala malo Afrodite malo Niveja,bebi krema....Nisem vedela katera je najbolj pomagala,učinek je bil,nimam veliko strij,koža je bila mehka...V čsi te potegne reklama,včasih embalaža,dobijo se tudi testeri,svetovalke so tudi zaposlene v lekarnah!!lp senka

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

4. apr 2008 18:24

Jaz sem puporabljala pri obeh nosečnostih kremo proti strijam od Chiccota in nimam niti ene strije. No, to tam, kjer sem se mazala nimam nobene. :) barby

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

4. apr 2008 18:30

Jaz imam zelo neelastično kožo, tako da imam strije po celih nogah, križu, bokih,... in to take zares vidne že od daleč. Začele so se mi pojavljati tam nekje pri desetih letih, pa nisem nikoli na hitro shujšala ali se zredila.

Ko pa sem bila noseča sem se mazala z oljem Johnson&johnson za dojenčke in pa z olivnim oljem. Imela sem zelooooooo velik trebuh strij pa nini! 

lp Saša

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

4. apr 2008 18:31

Meni je zdravnica ginekologinja rekla naj vržem vse kreme in nevem kakšna olja preč in naj uporabim mandljevo ali olivno olje. Med nosečnostjo sem kombinirala mandljevo in Eucerinovo olje, se mazala v povprečju 2 x na dan, pa so se mi vseeno naredile strije. Veliko je odvisno od tipa kože, ki jo ima nosečnica.

Več o tej temi si lahko tvoja sestra prebere na ringaraja.net

marelica

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

4. apr 2008 18:32

Za našega pubertetnika, kateremu so se pojavile strije sem po nasvetu farmacevtke v lekarni kupila Eucerinovo negovalno olje, ki kot kaže pomaga, strije so sedaj manj vidne. lipa1

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

4. apr 2008 19:33

Afrodita je zakon! V drugi nosečnosti, so se mi tako rekoč čez noč pojavile enormne strije po trebuhu, ki sem jih odpravila že po nekaj dneh mazanja z Afroditino kremo proti strijam. Do konca nosečnosti sem se mazala z njo in nimam po trebuhu niti ene strije! Mijan

Noni 23  

član od: 27.10.2007

sporočila: 22

5. apr 2008 17:37

O, najlepša hvala za odgovore. kot sem pričakovala, so odgovori različni, vsakemu odgovarja nekaj drugega. Na žalost pa je prišlo do spremebme plana: kremo sem ji namreč hotela kupiti za rojstni dan, a danes izvem, da jo že ima :( Sedaj pa sem se odločila da bom kupila ono majčko, ko ima tak srčkan napis PRIDEM MARCA/AVGUSTA/NOVEMBRA... A problem je, da ne vem kje jih prodajajo. Videla sem že kar nekaj nosečnic, a si nikoli nisem upala vprašati, kje so to kupile. Morda kdo ve? Noni 23

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

5. apr 2008 17:46

Prvič slišim, da bi strije po mazanju izginile.  Tisti, ki bi odkril tako kremo, bi bil vsaj toliko bogat kot Gates. Ko se strija pokaže, je koža že pretrgana in jo nobena žavba ne spravi več skupaj.

Lijana

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

5. apr 2008 19:18

Glede kreme- imam Colilistar-jevo kremo, ki je sicer draga ampak če jih že dobim (zdaj sem v 6.mesecu) bom vsaj vedela, da sem si privoščila "najboljšo" kremo in me ne bo pekla vest. Majčke pa imajo v trgovini Popek. http://www.trgovinapopek.com/ alexis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti