Krema proti strijam

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. apr 2008 22:27

Noni, saj ena ne bo dovolj!!! Jaz sem se mazala z Aventovem oljem. Čeprav "olje", ni bilo nič mastno, fino se je vpijalo in zelooooo lepo dišalo po pomarančah ... Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. apr 2008 9:25

Majčke imajo v eni trgovini zraven (zdaj zaprtega) kina Bežigrad. Pravzaprav je to nek umetniški atelje, nikoli nisem pogledala imena, majčka je pa v izložbi.

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

6. apr 2008 11:26

LIJANA je napisal/a:

Prvič slišim, da bi strije po mazanju izginile.  Tisti, ki bi odkril tako kremo, bi bil vsaj toliko bogat kot Gates. Ko se strija pokaže, je koža že pretrgana in jo nobena žavba ne spravi več skupaj.

Lijana
Žal se iz doživetega, ne morem strinjat s tvojo teorijo. Noni 23, v nosečnosti pa porabiš kar nekaj tub s kremo proti strijam, če želiš doder rezultat. Je pa tista majčka res "cart" zadeva, ker bo ostala mamici in nečaku ali nečakinji za spomin. Mijan

Noni 23  

član od: 27.10.2007

sporočila: 22

6. apr 2008 11:54

Sem se res premislila (še enkrat) in vse ostale ideje "skenslala" ter kupila kremo in to majčko (no, danes jo grem). Pa najlepša hvala za odgovore. Noni 23

sarah1  

član od: 10.8.2006

sporočila: 23

29. sep 2008 19:21

Meni najbolj odgovarja Aventova krema proti strijam. Kupila sem jo v BC. sarah1

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

29. sep 2008 19:44

Sem si mazala trebušček vsak dan dvakrat od takrat ko sta se končno prikazali dve črtici na testu.Še v 6mesecu nosečnosti je rekla ginekologinja,da če jih ni v družini bom tudi jaz brez njih.Res je da sem se zredila skoraj 30kg,sem polna strij(prsa,trebuh,boki noge).Če bi le lahko čas zavrtela nazaj........bi jedla normalno,ne pa za dva.Verjetno bi bil rezultat dosti,dosti boljši (beri-lepši) ATNES

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

29. sep 2008 19:50

jaz sem se v prvi nosečnosti mazala po bušiju z Afroditino kremo in tam nisem dobila nobene strije. Sem jih pa dobila po prsih, kjer se nisem mazala - tak da očitno deluje:) Zdaj se spet mažem, predvsem po bušiju kolikortoliko redno, malo pa tudi po prsih vsake toliko. Naj ne pozabi nanje... Veri

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

29. sep 2008 21:31

Jaz jih po trebuhu nisem imela, niti po stegnih. Pol sem rodila in , ko sem tretji dan dobila mleko, so se mi za tri številke povečala prsa ČEZ NOČ in tudi če bi jih en cm namazala z najboljšo kremo, bi mi popokala! Drugače sem uporabljala kremo od Afrodite. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

29. sep 2008 23:14

Da se malo pohvalim, jaz sem se obe nosečnosti zredila za 30 kil (in jih potem z veliko truda tudi spravila dol... ) pa nimam nobene strije nikjer-nikoli se nisem namazala z kremo proti strijam. Je pa res, da se že od rane mladosti mažem z kremami za telo-Dove, Nivea..., verjetno je tu razlog. Lp tejka77

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. sep 2008 8:27

Noni, tiste majčke prodajajo v trgovinah/oddelkih z oblačili za nosečnice. Ker ne vem, od kod si, te seveda ne morem usmeriti, je pa v LJ teh trgovin kar nekaj. Glede krem proti strijam ti pa svetujem naslednje: mehke mazave kreme za telo so mnogo boljše od losjonov za telo in je čisto vseeno noseča ali ne, to bi morala uporabljati vsaka ženska tam od osnovek dalje, predvsem zato, da pride v to higiensko rutino: zjutraj tuš in krema in malo počepov in raztegov, da se krema vpije in zvečer to isto....in če to počneš celo življenje, je verjetnost za strije manjša, koža je pa zelo zelo zelo dolgo elastična in mehka. In kar začni ti s to rutino, če dobro premislim, že zamujaš. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti