Le še pašteta,kava in pijača

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2008 12:28

Kot ekonomistko me to ne čudi. V bistvu je bilo vprašanje časa, kdaj se bo to zgodilo. Dasiravno poslovne logike principala (Istra Benz) od Kolinske ne razumem....Upam, da jo uprava razume. Z vidika sentimena in nostalgije sem pa malo melanholična.... Vendelina jr.

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

4. apr 2008 14:51

"Družba bo za manjše programe poiskala nove lastnike, zato ker dolgoročno ni mogoče zagotoviti investicijskih sredstev za razvoj vseh obstoječih programov in znamk." Tega članka nisem razumela kot ukinitev dolečnih produktov, ampak kot zamenjavo lastnikov ... smrketa

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

4. apr 2008 16:06

Točno, smrketa, nevem, zakaj naj bi bilo to tako hudo? Mislim, saj pa to ne pomeni, da se bomo zdaj morale voziti vse tja do Lj, da pridemo do teh ljubih izdelkov, ker bi jih tam novi lastniki izdelovali? Saj bodo še naprej v trgovinah. Kaj pa meni pomeni, če na izdelkih piše "Kolinska" ali pa "Rama" ali pač karkoli? Edino če se dvignejo cene seveda.....? ***amy***

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. apr 2008 17:44

Kdo bo jokal za Viki kremo, če je na razpolago Nutela. Res je drhteči Royal simbol hrepenenja moje mladosti, pa mi je vseeno, če bom zdaj jedla pod drugo blagovno znamko, se mi zdi, da je bila nekoč Sana Hoče. Naj vztrajam na Rogina praških, če ima Alnatura program, ki se mi zdi  boljši.

Droga gre v specilalizacijo, se mi zdi kot neekonomistki razumljivo, da pomeni intenzovnost tudi večji dobiček.

 

Sem pa razumela, da bodo prodali blagovne znamke, kar pomeni le drugega proizvajalca, o kvaliteti bomo pa potem razpravljali potem.

 

F r i n a

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

4. apr 2008 18:43

Ja, enako, frina. Tudi jaz mislim, da ni toliko pomembno KDO je lastnik blagovne znamke, da le kvaliteta ostane ista. Ampak, seveda, kdo pa pravi, da bo novi lastnik spreminjal recepte? Če je do sedaj šlo v prodajo..... Čeprav očitno ni najbolj, no, vsaj Drogi Kolinski ne. Ampak po moje je prej "kriva" premajhna ali pa nepritegujoča reklama, kot pa sam okus. Čeprav, moram reči, resda nikoli nisem bila prav velik fan Vikikreme, vedno mi je bila boljša Nuttela. In vložena zelenjava Droga in omake Maestro mi tudi niso bile ravno pri srcu, vse imam rajši sveže. Dojenčka nimamo, tako da tudi otroška hrana ne pride v poštev. Tako da mene to navsezadnje niti ne prizadene toliko, tudi če bi se cene teoretično astronomsko dvignile (kar pa, mimogrede, ne verjamem) in kvaliteta padla pod minus. ***amy***

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti