Počitnice samos - hotel ionia maris

melony  

član od: 7.11.2007

sporočila: 17

tema odprta - 1. apr 2008 12:12 | ogledi: 3.795 | odgovori: 11

Pozdravljeni,zanima me ali je že kdo od vas letoval v hotelu Ionia Maris na otoku Samosu?

Z družino se nekako nagibamo k odločitvi, da bi se letos odpravili na Samos, pa me zanimajo vaše izkušnje s tem hotelom. za odgovore se Vam zahvaljujem.

melony

Temo je spremenil(a) melony dne 01. apr 2008 12:15:11

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2008 12:16

Več mnenj boš dobila, če tale hotel preveriš na booking.com tripadvisor.com Oziroma, katerikoli internetni ponudnik ima ta hotel v ponudbi (poleg klasičnih agencij) ima tudi zraven rubriko za mnenja gostov. Vendelina jr.

melony  

član od: 7.11.2007

sporočila: 17

1. apr 2008 12:19

Tam sem že preverila, vendar mnenja gostov niso najbolj spodbudna, je pa res, da si ne moreš ustvariti prave slike zgolj na nekaj mnenjih, zato sem se obrnila še na vse Vas. melony

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2008 14:03

Si me zaintrigirala, pogledala, stvar ima štiri zvezdice. Grške štiri zvezdice so več ali manj okej. Za štiri zvezdice dobiš štiri zvezice. Poleg tega je "located on a quiet beach", kar pomeni, da ravno horde ostalih turistov, ki bi se na plažo šlepali iz bližnjih apartmajev, ne bo veliko. Pa to še ni vse: located ON the beach pomeni, da je stvar res na plaži. Meni alarm zatuli, če piše "located by the beach", ker to pomeni, da je vmes cesta in promenada. Da ne govorim o tem, kaj v resnici pomeni "near the beach" - to je pa minimalno pol kilometra od morja.. Vendelina jr.

melony  

član od: 7.11.2007

sporočila: 17

17. apr 2008 22:06

kaj res ni nihče letoval v tem hotelu? melony

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

18. apr 2008 8:41

MAlo sem šla gledat tele ratinge - hotel je res slabo ocenjen s strani uporabnikov, samo je vedno odvisno od tega ali te to, da jim zmanjka čaja (konkretno black tea) in te moti glasna glasba res bistvo dopusta. Če je, potem nimaš v Grčiji kaj početi, oz imaš pokvarjen dopust. Pišem pravzaprav zato, ker sem bila pred par leti na Samosu (ne sicer v tem hotelu), vendar bi te opozorila da je Kokkari na severni strani otoka, kjer precej hladno piha in tudi voda je bistveno hladnejša in bolj razburkana kot na jugu. Mesto Samos je definitivno dlje kot 800 metrov, in je itak precej dolgočasna luknja, kjer še trgovinice zaprejo ob 10.00 zvečer, tako da na kakšne sprehode ne računajte. Samos je res lep otok, še vedno relativno poceni in vreden ogleda, po moje vam bo za družinski dopust prijetneje na jugu, v okolici Pythagoriona. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

18. apr 2008 17:37

Melony, a veš koliko hotelov je v Grčiji!?! S tem da si člani kulinarike verjetno dovolijo letovati tudi kje drugje. Če bi kdo bil tam bi ti verjetno odgovoril... ne razumem te nestrpnosti- saj vendarle to ni turistični forum, lep pozdrav pa lepe počitnice. mala zelena

melony  

član od: 7.11.2007

sporočila: 17

11. jul 2008 15:48

mala zelena, očitno si nestrpna prav ti, če ne bi bila, verjetno ne bi tega napisala.jaz sem samo še enkrat vprašala, pametovanja pa res ne potrebujem. Pa malce več strpnosti v prihodnje.lp melony

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

11. jul 2008 16:06

melony, ste že bili na počitnicah? Če ste bili na Samosu v hotelu za katerega si spraševala, napiši svoje vtise. Morda se še kdo odloči blažkaa Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 11. jul 2008 16:06:22

melony  

član od: 7.11.2007

sporočila: 17

11. jul 2008 17:25

ne še, 20.8. gremo, ko se vrnemo vam zagotovo sporočim kako je bilo. melony

sasah  

član od: 15.7.2008

sporočila: 43

15. jul 2008 17:42

Samos je izredno lep otok. Je pa res, ko prideš tja te zunanjost hotelov malo šokira. Itak imaš NZ ali PP , tako da je najbolje vzeti rent a car in tako vidiš v 4 dneh lahko cel otok. Veliko zanimivega . Domačini so izredno prijazni. sasah

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti