Virus

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2008 18:16

To je bila zgolj lekcija, da se zamislite, če imate varnostne kopije podatkov kje spravljene. Ker to kar je bila nekaterim šala se lahko zgodi res

Pa kako se lahko kdo ustraši virusa Jajček no? 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

1. apr 2008 18:30

Sm bla prav trda od straha! Sem prvo pomislila, kako bom zgubila slikice mojih otrok, ki jih imam v večjem številu shranjene na računalniku.... Potem se skuliram, u miru še enkrat preberem tekst in se mi je posvetilo....1 april! To je bila najboljša potegavščina v mojem življenju za 1. april. Ti Jernej, ti! Mijan

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

1. apr 2008 18:32

Hvala za dobro porcijo smeha. LP! golubić

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

1. apr 2008 18:49

Zeke pa se meneju ni nič pajtlalo? tumpika

Pavlika  

član od: 12.1.2006

sporočila: 45

1. apr 2008 19:29

Skoraj bi me kap ! Pavlika

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

1. apr 2008 20:33

No,da vam še jaz napišem.Včeraj sem pozabila pogledat recept za skutine cmoke.Sodelavka nima interneta pa sem ji obljubila , da ga ji prinesem.Ob 5 zjutraj šibam na internet - joj vse se je treslo.No uspela sem prebrat samo to , da je virus.Mislim,da solatka.Hitro vse pogasnem.Pa mi ni dalo miru pa še enkrat probam.Pa isto.Puf sem že klikala križčke.Prideta sin in hči iz službe - jasno - hitro k računalniku,da mi ne bo vse vrag pobral zaradi virusa.Sem računalnik že prej vžgala,da bosta hitro začela brisat virus.Še na kosilo nista šla,tako sem jih hitro postavla pred ekran.No medtem,ko jima razlagam kaj je blo kliknem na kulinariko in glej ga vraga virusa ni blo več.Smo se kar pošteno nasmejal.Mene je pa zjutraj skoraj kap.Pa tud sodelavka je ostala brez recepta. gajka

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

1. apr 2008 21:01

Zdaj ste me pa pošteno prestrašili! Čestitam, moram priznati, da ste me ! kruhy

mussa  

član od: 13.1.2008

sporočila: 40

1. apr 2008 21:14

HEJ! Življenje ste mi skrajšal za 5 minut!!! Na kulinariko skočim čist mal pofirbcat na koncu službe, sam majčken za par minutk in potem ŠOK - virus, joj kako se bom pa jutri zagovarjala pred šefom, hitro ugasnem rač. in domov se potožit možu, veš kaj sem nardila, ... to jih bom slišala zjutraj, joj joj, ...ampak ženski firbec mi ni dal miru, da nebi šla še enkrat doma pogledat in glej ga vraga spet virus, že kličem moža, prid pogledat, hitro, ... in pol šele pogledam in preberem - virus korenček ? halo ? Dobr ste me potegnil :)) in strašno sem vesela, da me zjutraj v službi ne bodo kregal... in zdej grem lahko mirno spat...hvala in lahko noč ! mussa

kepca  

član od: 6.9.2006

sporočila: 93

1. apr 2008 21:20

pravi šok ha ,ha. kepca

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

1. apr 2008 21:34

Uf, kakšen šok, sem mislila, da je res kaj narobe. Sploh nisem pomislila na 1. april.

Marjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti