Virus

sarlotka  

član od: 5.8.2005

sporočila: 64

1. apr 2008 12:03

Dobra fora Lep sončen dan želim, Loti

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2008 12:36

Do sedaj dobre prvoaprilske: - da letos ne bo Eurosonga v Beogradu, - da se bosta Janša in Urška poročila septembra... A imate še kakšno dobro na zalogi? Vendelina jr.

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

1. apr 2008 12:55

Super fora s temle virusom..sem se pošteno nasmejala :) NaturensGalleri

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

1. apr 2008 13:04

Ha, ha - dober je tale krompirček!

Drugače pa so na lokalnem radiu ravno razlagali, kako in kje se bo sprehajal Bush po Sloveniji (Ljubljana, Bled, Primorska, srečanje s Popovičem, pa tudi z Joškom Jurasom in ogled problematične meje, za darilo pa najstarejša trta in odhod iz Mariborskega letališča).

jankica

Metuljcek  

član od: 9.11.2005

sporočila: 36

1. apr 2008 13:08

Ja meni je tudi skoraj zastal dih. Me je tale korenček čisto iz tira na začetku vrgel. Zdaj se počutim že bolje. Je pa vse kar migetalo. Dobra šala je to. Metuljcek

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. apr 2008 13:43

Joj, uh, ah, groza , pa še pleše vse skupaj in ekran se trese  , vidim samo tisto "zbrisal računalnik"   ja kaj bodo pa sedaj rekli, ja to se lahko zgodi samo tebi  Nemudoma ugasnem inrternet , buljim v ekran in panično poskušam zapirati okence .  Pa, saj to ni res, da sem preko Kulinarike fasala virus ....  potem mi počasi prodre v zavest tisti stavek o plusku ...  Ni kaj, zame eden najboljših štosov vseh časov

Cila

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. apr 2008 13:48

Samo videla sem migljanje na ekranu, pa so mi šli lasje pokonci - in pol sem izvedela, da sem srečna dobitnica virusa jajček kajvemkolikože. Dober štos, ni kaj, še zdajle sedim, ker imam še kar mehkobo v kolenih.

LP

cervus

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

1. apr 2008 13:56

kaže, da so bili virusi različni: moj je bil korenček in še neke šifre. Madona, sem se ustrašila, dokler mi ni kapnilo kaj pomeni tisti plus paket. Ej, dobra šala in prva, na katero sem se ujela. Sweetie

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

1. apr 2008 13:58

Kakšen korenček jaz sem mela klobasico? Začetnica

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

1. apr 2008 14:02

Vendelina jr. je napisal/a:
Do sedaj dobre prvoaprilske: - da letos ne bo Eurosonga v Beogradu, - da se bosta Janša in Urška poročila septembra... A imate še kakšno dobro na zalogi? Vendelina jr.
Dobra se mi je zdela ta, da so ponoči na območju Mangarta reševali 38 Belgijcev v kratkih hlačah in mini krilcih. Sem mislila, da se hecajo na račun slabo opremljenih Čehov, ki lazijo po naših hribih. No, vse kaže, da se je zadeva resnično zgodila (čeprav polovica ljudi tega zaradi današnjega datuma ne verjame), tako da je moje navdušenje izhlapelo... Kar se pa kulinaričnega virusa tiče, pa bravo Jernej!!!!!!!! Sem se že videla, kako se zagovarjam pred lastnikom računalnika, da res nisem nobenih sumljivih strani klikala. Vanilija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti