Papirnate srajčke za pecivo

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

31. mar 2008 22:23

blažkaa, v H. pekačih se čisto nič ne prime, jaz jih pomažem samo z dihom olja z okusom po maslu, s silikonskim čopičem (po novem). pekači so res super! Imam srčke, medvedke in kolačke.

rimljanka - zasebno mnenje

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. apr 2008 1:20

Ups se opravičujem, kar domnevala sem, da so silikonski. Pa še pri rimljanki sem že skoraj napačno prebrala, da ima silikonske pekače, hehe. (No, čopič imam tudi jaz, podlogo tudi - le za tičino, pa še to komaj, pekači pa zaenkrat še "no go". katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2008 12:31

Rimljanka, dobrodošla v klubu prijateljev silikonskih čopičev... Drugače pa tisto, po čemer sprašuje frina, to sem sama enkrat kupila, pa moji kremasti izdelki nekako niso ravno dobro prenesli...papir je bil preveč mehak in sem morala imeti še karton spodaj. Če naredim kako torto, ki jo je treba transportirati (pa ne dam krožnika na reverz), jo v bistvu dam v kartonski krožnik, ki je oblečen z alufolijo - s tem, da mi tega produkta počasi zmanjkuje, pri sosedu ga pa ne najdem več v na stalaži...... Vendelina jr.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. apr 2008 13:40

Vendelina, tisti krožniki so čisto v redu, če je prostora, kamor jih daš dovolj. Je pa lažje ugrizniti v tisti nekaj v mali srajčki, kot pa loviti po krožniku. Jedlo naj bi se brez pribora. Zato, ker bo tudi pecivo tako.

Mafine pečem v srajčki, v modelih in se ga da potem lepo prijeti, da ni potrebno iskat umivalnika, da so pred jedjo umijemo roke.

Hvala vesoljski industriji, ki je prinesla silikon, predsem pa čopič, v moje življenje. Z njimi obdarujem vse moje prijateljice, ki ga sama nobena ne bi kupila.

F r i n a

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

1. apr 2008 18:45

Okej mene ste prepričale, ko v naslednjo kje vidim silikonski čopič ga ziher kupim, če ne zarad drugega pa da sprobam če je res tako super. Papirnate srajčke pa so res praktične, včeraj je imel oče rojstni dan in sem mu mogla nardit par stvari da je nesel v službo. So prišli zelo prav mafini v srajčkah, pa še take majhne tortice sem naredila, jih zrezala na 5x5 cm in postavila tudi v srajčke. Poleg vsega pa je še ful tk lepo zgledalo v tistih papirčkih. *Alisha*

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. apr 2008 19:06

Vendelina jr., bo treba na izlet na Brnčičevo.

rimljanka - zasebno mnenje

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

1. apr 2008 20:30

Frina kje pa si kupila silikonske čopiče, na Brnčičevi jih nimajo. Lep večer jana 07

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. apr 2008 1:03

Pri sosedu vem, da jih imajo (čopiče). Krožnikov pa tam sploh nisem videla nikoli, na Brnčičevi jih imajo preveč (100) skupaj pakiranih, iz sveisvašta mi jih je pa zmanjkalo. :( katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 02. apr 2008 01:05:56

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

2. apr 2008 2:44

Se mi zdi da majo take v Leclerku, okrogle, zlate... pa mislim da so po 3je skupaj pakirani. *Alisha*

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

2. apr 2008 9:16

Čopič sem kupila v trgovini Interspar. Je neugleden, živo modre barve, obešen na polici s pripomočki za peko.

Če ne bi brala KulSlo, bi ga sploh ne pogledala, ker bi si mislila: " Spet ena plastika!" In popolnoma isto so komentirali vsi obdarovaci, ki so z upobrabo navdušeni.

Imajo pa en sam model, ploščat. Z njim namažem model za šarklje, s trdo in hladno maščobo ( kokosovo maslo) in sicer namažem hladen model in ga po potrebi dam do polnjenja tudi v hladilnik. Drugače se maščoba stopi in zleze z modela.

Bom pa zaprosilia za pogled v Leclercu.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti