Kartonske škatle za piškote

slamnik  

član od: 28.3.2008

sporočila: 1

tema odprta - 28. mar 2008 15:48 | ogledi: 5.486 | odgovori: 4

Pozdravljeni, sem nova in pri vas me zanima nakup kartonskih škatel za piškote - oblika okrogla. Ali kdo ve, kje jih lahko kupim. Prosim za odgovor. Hvala in lep dan.

slamnik

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. mar 2008 16:11

Pozdravljena med nami. Če se kar osredotočim na tvoje vprašanje ti lahko povem naslednje. Mislim, da kartonskih okroglih škatel nismo nikoli kupovale. Izdelovale smo jih same, bile pa so oglatih oblik. Velikost je bila poljubna. Material za izdelavo smo nabavljale v Levčku in podobnih trgovinicah. Mislim, da je načrt narisala urssa. Sicer bodo pa še ostale kaj povedale. lp Vesna

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

28. mar 2008 16:23

tako nekako kot je ofgovorila Reca,se pa tudi kupijo že škatle po papirnicah,ti jih samo sestaviš,... ali morajo biti ravno kartonaste,... nedolgo nazaj je bilo govora o eni zelo poceni varianti škatel,mislim da plastičnih,... anaeva

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

28. mar 2008 16:51

Kartonske okrogle škatle nevem kje bi se dobile, plastične (vendar oblika elipse ne kroga) pa sem videla da delajo v Ljubljani (Zalog)- plastika Sevšek. Na žalost sem sama vzela samo kvadratne in podloge za torte, tako da cene nevem, kvadratne za 0,5 kg piškotov pa so bile po 0,21€. *Alisha*

slamnik  

član od: 28.3.2008

sporočila: 1

29. mar 2008 9:47

Hvala vsem za odgovore. Jaz se držim bolj ekologije, tako da mi plastika ni všeč. Karton vržeš v peč ali se sam hitro razgradi. Okrogla škatla mora biti zato, ker bo to nov izdelek in s kartonsko škatlo bo to šele 1/3 končnega izdelka. Kaj več povem, ko bo več informacij. Hvala vsem za sodelovanje. LP Slamnik slamnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti