Kako se počutite ve punce

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. mar 2008 6:11

Tečem ne, rekreacija na nuli, jaz pa sem polna energije, hehe

Uživam življenje in se ne sekiram, vsak dan pa spijem požirek ali dva GOJI soka. Mislim, da me drži v dobrem vzdušju, mi da energijo in....

Skratka, za rekreacijo enostavno nimam časa, niti ne smem kaj takšnega, kot je tek, početi iz zdravstvenih razlogov.

Mislim, da ste vse brez energije in volje tudi zato, ker je bil nenormalno nizek zračni pritisk. Sedaj se je malo dvignil in tudi ve ste verjetno bolje.

Kyara

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. mar 2008 6:58

Aja, pa še to. Sok Goji sem dobila tu: www.sunray.si

Prečitajte si o soku Goji, zelo zanimiva informacija in novost v Evropi.

Kyara

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

31. mar 2008 7:08

Simona84 je napisal/a:

spagon je napisal/a:
Noč iz petka na soboto sem pa preplesala, tako da sem pokurila kar nekaj kalorij. To je eden mojih najljubših in najbolj zabavnih načinov rekreacije saš

 

Tukaj sem pa takoj na tvoji strani... RES NI LEPŠEGA!

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
sovražim ples če me hočeš kaznovat, mi ukaži plesat... heh :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 31. mar 2008 07:10:04

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

31. mar 2008 7:29

Kako že katka... vsak "tele ima svoj vesele "... jaz rada plešem, ti pa nas razveseljuješ s svojimi umetninami in vsaj narediš kaj pametnega

Lep dan in veliko se smejte

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

31. mar 2008 8:24

Visage, si morda pomislila na to, da bi imela kandido (strašno ti paše sladko, zelo utrujena, brez energije, slaba koncentracija...)? lp robida

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

31. mar 2008 8:26

Vse tukaj govorite o teku in kolesarjenju, kar se tiče rekreacije, meni pa do tega sploh ni. Obožujem pa plavanje v bazenu, po njem se počutim čisto prerojeno in tako lahko. Ampak to ti vzame preveč časa, tako da si ga privoščim le redko. Pa na aerobiko sem redno hodila, do nosečnosti, potem pa nič več. Zdaj, leto in pol po porodu, sem namesto, da bi tiste štiri odvečne kilograme izgubila, sem jih pet še pridobila. Tako jih moram zdaj izgubiti devet. Pri meni je to edini razlog za utrujenost in slabo voljo. Iz interneta sem si potegnila kakih dvajset dvdjev za aerobiko in pilates, a kaj ko me po kakem tednu ali dveh vedno mine volja. Ne vem kako se disciplinirati. Kako pa ve zdržite?

lp Saša

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. mar 2008 8:59

Plavanje tudi mene bolj privlači, pa kaj, ko ne morem vedno do bazena zaradi službe in drugih obveznosti.

Kyara

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

31. mar 2008 9:10

Probej vnesti manj ogljikovih hidratov pa več zelenjave jej, ker po ogljikovih hidratih naj bi se ti iskalo sladko in pri meni drži jaz sem vsak dan jedla zdaj sem pa malo spremenila prehrano in se mi ne išče sladko (tu pa tam kdaj zapaše ampak zelo redko). Drugače sem pa na istem kot ti v enem letu sem se zredila 10 kg tko da ena kilca je šla že dol :) aja pa TELOVADI! Srečno panaja

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

31. mar 2008 9:49

Čeprav nimam problemov s težo in se prehranjujem relativno zdravo (jem vse, še največ zelenjave in sadja, morda le preveč sladkega in premalo (skoraj nič) mesa), se tudi jaz poskušam disciplinirati in navaditi na redno gibanje (tek 3x na teden, čez vikend kak hrib in (vsaj) ena preplesana noč). Ugotovila sem, da mi tek najbolj paše zvečer, ko se že stemni (okoli 21h). Ne vem, zakaj, ampak takrat se počutim veliko lažjo pa sploh ne utrujeno, kar bi po celem dnevu pričakovala. Pa tudi pozno kosilo (jem ob 17h, 18h) je že prebavljeno. Potem pa samo še pod tuš in z odličnim občutkom spančkat... Zdaj, ko bodo dnevi daljši (in, upam, kmalu tudi bolj sončni), bo pa še lažje. Aja, edino, kar mi povzroča preglavice, je pitje vode. Žeje skoraj nikoli ne čutim, zato tudi spijem minimalno. Kar pa ni ok... Uživajte v lepem dnevu, Živi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. mar 2008 11:52

[citat=--katka lopatka--][ ] sovražim ples če me hočeš kaznovat, mi ukaži plesat... heh :) Ples - hej, poglej okoli. Majhen otrok, ki še hoditi ne zna dobro, se bo ritmično zibal ob glasbi ali tolkalih in mu bo super. Ali pa na kakšnih dokumentarnih filimih vidimo, kako ljudje iz prvinskih (plemenskih) skupnosti vsi obvladajo gibanje v ritmu. Kaj nam to govori? Da smo se vsi rodili s smislom za ples, da spada ples med osnovne načine izražanja. Ker ritem je v vseh nas. Konec koncev, srce dela v ritmu, vsa presnova dela v enem ritmu in naše naravno bistvo ima en ritem. Pa potem pride prvih dvajset let življenja in se ljudje divje branijo plesati, rečkoč, da imajo dve levi nogi, pa da nimajo ritma, pa kaj vem kaj še vse. Meni se bolj zdi, da so nekje založili tisti osnovni smisel za ritem, ki je v vseh nas. Da malo izgubijo tisto naravno komponento. Pa jo je fino spet najti. Ker, ko jo najdeš, se, glej ga zlomka, tudi drugi problemčki nekako izgubijo (oziroma se na njih najde odgovor). Da ne rečem, da je ples z naskokom najboljša oblika za to, da spoznaš in sprejmeš svoje telo - po drugi strani pa, človek, ki ne sprejema svojega telesa, v bistvu tudi sebe ne sprejme...Mislim, da ples odpira tisto, kar hoče glava zapreti, pa ji ne uspe, potem je pa vsa razbolena. Mislim, da ljudje v odrasli dobi često odklanjajo ples, ker se bojijo, kako bodo izgledali, pa kaj si bodo drugi o njih mislili (skratka vsi strahovi, ki so povezani s pojavnostjo, udarijo ven). Čudno, da nihče ne reče, da ne bo šel smučat zaradi tega, ker njegova tehnika smučanja ravno ni briljantna in se boji, da bo izpadel malo neroden.... Ples je fina stvar. Glasba in ritem te poneseta v dan. Je en gušt obuti nove čeveljce, si v mislih prepevati eno pesem in v tem ritmu malo po centru (okej, na Čopovi s štiklami ni fino) pa da se promet ustavlja. Je en gušt delati paradižnikovo salso na zvočni podalgi salse in zraven plesati. Je en gušt, ko ti pri študiju pade koncentracija, odplesati na kak rock (kako si po tem spet buden). Je en gušt malo delati trebušne plese, da si vsaj prešteješ organe tam spodaj in si v glavi že delati načrte, kako bom to znanje strateško uporabila.... In še en razlog za ples: če kje, se ljudje pri plesu naučijo pravilno stati in hoditi. Je ena grozna velika večina žensk, ki imajo obupno držo. Ramena naprej, malo sklonjena glava...Kar deluje strašno nesamozavestno. Tam nekje po 35 letu pa se začnejo pojavljati še težave s hrbtenico in potem gre pa samo še na slabše. Skratka, jaz nikogar ne silim, da naj pleše. To čisto uspešno dela Trkaj. Pač pa ples zelo priporočam. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti