Kako se počutite ve punce

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

1. jun 2008 20:30

Loni

kobra 1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. jul 2008 23:58

Vlečem ven temo.

Danes sva si moj bicikel in jaz iz neposredne bližine ogledala robnik kolesarske steze na Šmartinki, torej sem opravila še zadnji krst bicikla. Koleno je že danes tako lepo, da se jutri še kaka nova modrica od plezarije ne bo poznala. Gremo v bohinjske konce, potem pa je v nedeljo še tekaški dan gor. Skratka, preden jo odkurim lenarit na morje, je treba dati rekreacijo na full. Ker bicikel bom modro doma pustila, drugače bi me bilo po celem Krku zadosti, morja pa še probala ne bi.

Loni Makaroni

Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 13. jul 2008 17:40:39

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. jul 2008 10:49

Loni ,nisi edina ,jaz sem že tudi zaorala po pesku,koleno je še sedaj malo vijolično.Včeraj sem imela športni dan ,s kolesom na Bled na kopanje. Sem pa študirala ,da bi vzela kolo s sabo na Krk,če pa poslušam Loni ,bi bilo res ga modro doma pustit. lp goga

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jul 2008 17:45

gogad, hec je bil samo v tem, ker sem isti dan Lidki prisegla, da se nimam namena pohabiti pred ponedeljkovim odhodom na morej. Bilanca tega vieknda pa ni ravno rožnata, vsaj kar se modric in razbitih kolen tiče, včeraj sem med plezarijo pridelala še kakšno lepo barvno na levem kolenu, zapestje je dalo odpoved. Ma sem še vedno razmišljala, da bi šla še na nočni tek okrog Blejskega jezera. Pa raje nisem, ker sem čakala današnji dan.

Sem resnično individualist in rada zganjam aktivnosti sama, ker se mi potem ni treba nikomur prilagajati, ampak današnji organiziran tek okrog Bohinjskega jezera je bil pa res super. Bom definitivno še to počela. Ampak voda je bila pa resnično mrzla.

Ja, kolo bo jutri ostalo doma v garaži, jaz pa grem lenarit na Krk, s tekaško opremo v potovalki.

Uživajte!!!

Loni Makaroni

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. jul 2008 18:25

Ej,a vidve z lidko skupaj šibata na morje v vikend......če bosta čez 14 dni še dol,gremo lahko naali pa bo bolj pasal lp goga

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jul 2008 22:03

Ja, jutri zjutraj, na žalost se bomo glih zgrešile. Pa drugič. Za  oziroma  se pa lahko na slovenskih tleh zmenimo.

Loni Makaroni

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

28. jul 2008 18:18

Caw punce kako ste kaj? Jaz se nekaj casa nisem javila ampak se zmeraj nisem nic shujšala pa bolj malo telovadila...js ne vem kaj je z mano ozrioma kaj je z mojo glavo..KATASTROFA-NOBENE MOTIVACIJE NI V NJEJ,da bi kaj naredila za svojo debelo rit..namesto,da bi slo dol dol gre samo gor...pa se drzim nekaj dni,pa pride nekaj pa mamo kasno festo pa vseeno pol nadaljujem...kaj je z manoooo???? Visy

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

28. jul 2008 19:44

Hja, Visy, najbrž si čisto navadna ženska, kakršnih nas veliko tlači zemljo in kulinariko....pa tudi leta se počasi poznajo. Pri dvajsetih gre gor in dol ko keks, ko prideš malo čez, gre pa še samo gor.... Pa tudi stvari z glavo moraš, žal, čisto sma urediti. Lep pozdrav, Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jul 2008 20:12

limnol, pri dvajsetih sem jaz imela kakih 25 kil več kot zdajle, torej ne tega govoriti. Nikoli več.

Loni Makaroni

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

28. jul 2008 20:34

Ja loni,ti imaš motivacijo...da bi jaz šla ob 5 zjutrj laufat,bi moj rekel da nimam "vse na broju" lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti