Kako se počutite ve punce

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

27. mar 2008 19:05

No drage moje,ravnokar sem prišla iz teka in sem res kot nova. Še trebušnjake sem naredila in se počutim super..samo ne vem kaj se tako tezko spravim tect Drugače pa imam res včasih, da sem depresivna, pa skos mi sladkarije manjkajo in se jim kar ne morem upreti in jih kar jem pa jem..saj to so posledično tudi višje kile v letu in pol. Brez čokolade mi je res tezko..kot da bi bila odvisna.Saj zdržim kakšen dan ali dva brez potem pa bi kar jedla ampak ne doma, samo v sluzbi mi tok pase sladko. Kako pa se pomaga z zelišči to? To me res zanima...včasih mam občutek, da sem preveč slabe volje skos al pa me skos nekaj tisci...se posebej sluzba..kot da nisem mirna...a bo skos tako? Dostikrat se sprasujem, če bo skos tako, da sem v skrbeh..tezko se na to navadim no..ful ste fajn, da delite svoja mnenja z mano..hvala vam vsem. Zdaj pa pod tuš Visage

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. mar 2008 19:44

Visage je napisal/a:
No drage moje,ravnokar sem prišla iz teka in sem res kot nova. Še trebušnjake sem naredila in se počutim super..samo ne vem kaj se tako tezko spravim tect Visage
Visage na začetku se je res težko spravit tečt, ampak ko ti pride v navado in ko vidiš in čutiš sama pri sebi kako dobro se počutiš po teku dobiš zalet. Pa baje če tečeš vsak dan postaneš od teka odvisen...to sem nekje prebrala, ne vem če drži, ampak niti ni slaba odvisnost saš

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. mar 2008 20:41

Visage en dober nasvet zate- vsak dan nam poročaj, kaj si dobrega naredila ta dan zase, pa boš imela več zagona in volje (ker boš morala poročati- če boš hotela sebi dobro, boš povedala po pravici).

 

V bistvu pa bi bilo to dobro za vse nas... no, jaz redno zjutraj in zvečer naredim 100 trebušnjakov (50 tistih, alla "vozim kolo" za stanske mišice in 50 z dvigovanjem zgornjega dela telesa in nog) in 50 vaj za rit in stegna. To prakticiram že nekaj let in na to ne pozabim niti na dopustu (če jih kdaj nisem sposobna narediti, pa imam naslednji dan kazensko). Reca me je prepričala, da sem danes spila 2 kozarca več vode (ker pijem absolutno premalo...).  

Lep dan in veliko se smejte

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

27. mar 2008 21:29

Ok Simona84, potem pa bom.Glede na pogovor z vami sem šla danes tečt in res pomaga, sam sem pa večerjo jedla spet Mal toastka Jutr pa spet laufat, pa poročam, če bom šla res. V soboto me pa ne bo ker grem v MS tako da ko sem nazaj ok? Pa se ve poročajte ok? Mogoče nam vsem uspe Se bom potrudila. Lepo lahko noč vsem. Visage

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

27. mar 2008 23:31

Mogoče, je krivo pomanjkanje železa ? Jaz sem se počutila, kot da bi me je povozil vlak, pa skoz bi samo spala. lp, pinka Sporočilo je spremenil(a) pinka dne 27. mar 2008 23:32:27

SonjaB  

član od: 9.1.2004

sporočila: 250

28. mar 2008 8:26

Tudi jaz sem v zadnjem tednu precej bolj utrujena kot ponavadi. Ker delam med ljudmi, opažam, da so tudi oni. Morda k temu botruje tudi vreme. Verjetno tudi pomanjkanje vitaminov. Ko pridem domov, se prav odločam, kaj mi je storiti. Ali se uležem na kavč in tam preždim naslednji dve uri, ali naj si raje obujem copate in odidem na sprehod. Skratka, končni rezultat je moja zavestna odločitev, ne glede na stopnjo utrujenosti. Ponavadi, grem na kavč, toda, kadar se odločim za varianto sprehod, sem neizmerno bolj zadovoljna in dobim tudi precej VEČ energije, kot s samim ležanjem. Včeraj je bilo podobno. Ker je zunaj deževalo sem izbrala: peko. Energijo sem si nabirala s peko majhnih pletenic, ki jih bom danes nesla v službo. Visage, veš to se dogaja tudi nam, ki že imamo otroke. Zanimivo, dogaja se tudi njim, čeprav dosti bolj neopazno. Moj sin, je v zadnji dveh dneh zaspal že ob pol sedmih zvečer, ponavadi pa ga komaj spravim v posteljo. Sem se že spraševala, če je z njim kaj narobe. Kakorkoli že. Energija je v glavi in v petah. :) Želim vsem veliko energije še v tako nizko-energetskem dnevu!! Sonja

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

30. mar 2008 18:58

Halo punce! Kako ste kaj?Jaz sem danes prišla nazaj iz MS.Joj cel vikend smo samo jedli pa pili pa zurali.,...spet hrana povsod. Tako da laufat nisem sla,bom sla pa jutri. Kako pa ve kaj? Visage

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. mar 2008 19:05

Jaz tudi ta vikend veliko jem, ker praznujemo atijev rojstni dan. Ampak sem bila danes na dolgem sprehodu, ker je bilo super vreme, pa še kepala sem se Noč iz petka na soboto sem pa preplesala, tako da sem pokurila kar nekaj kalorij. To je eden mojih najljubših in najbolj zabavnih načinov rekreacije saš

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. mar 2008 19:37

Jaz sem pa tako ponosna nase, za mano je juriš z gorskim kolesom na Krim, start v Ljubljani. Se zahvaljujem mojemu sobiciklistu za moralno podporo, ker sama bi se že prej obrnila. Tako pa sem prvič v življenju vozila bicikel po snegu, malce sem ga še nesla, samo na vrhu sem se počutila pa kot v nebesih.

Drugače sem pa v petek še plezala, včeraj pa šla samo na kratko turo bolj po ravnem, seveda s kolesom, pa celo doplodne sem bila na svežem zraku. Malce več beljakovin sem začela uživati v zadnjem tednu, predvsem po rekreaciji, priporočljivo za regenaracijo mišic, mislim, da deluje, ker tudi musklfibra ni več.

Skratka - dobre volje in energije za nov delovni teden v izobilju, kar se mene tiče.

 

Na nove zmage, punce

Loni Makaroni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. mar 2008 21:21

spagon je napisal/a:
Noč iz petka na soboto sem pa preplesala, tako da sem pokurila kar nekaj kalorij. To je eden mojih najljubših in najbolj zabavnih načinov rekreacije saš

 

Tukaj sem pa takoj na tvoji strani... RES NI LEPŠEGA!

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti