Kako se počutite ve punce

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

6. maj 2008 10:40

Mi pa nimamo nič letnih razgovorov... Pa mogoče niti ne bi škodili.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 10:51

Je že za mano, pa bo spet mir za eno leto.

Loni Makaroni

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. maj 2008 11:06

Joj saj pravim, blagor tebi. To je pri nas redna praksa, šefica v sosednjem cimru, direktor firme pa še par metrov naprej. Hočjo imeti gisovce blizu sebe . Vidiš v kakšnem stresu živim :) Upam, da si dobro opravila. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 11:15

No, saj jaz tudi imam šefico v sosednjem cimru, ampak se z njo super štekam in to na ozračje v službi izredno pozitivno vpliva, se pa s sodelavkami malce manj, ma se s tem ne obremenjujem. Direktor je pa na varnostni razdalji, še Ljubljanica je vmes, trenutno je pa itak na drugem koncu sveta.

Opravila v redu, brez kakršnegakoli stresa, kar seveda samo še pripomore k pozitivnemu gledanju na vse skupaj.

Loni Makaroni

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. maj 2008 11:40

Super, jaz pa trenutno bluzim po internetu za tortami (ja, ko mačke ni...). Sicer pa imam jaz zato mačka, ker je bilo včeraj pestro in kak kozarček preveč. Kar se pa tiče mojega kolesarjenja, menjalnik na ganz novem kolesu mi je med vožnjo totalno zaštekal, ketna mi stalno pada, pa vidim, da je čisto nekam skrivljen in da je ušel iz normalne pozicije. Upam, da mi vzamejo popravilo v garancijo! Nimam jaz sreče s kolesi... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. maj 2008 13:13

Loni, to pa poznam, vem, kako je, če človek pozabi pogledati skozi okno. Sem že vstala in takoj telefonirala prijateljici: ob 9.00 . . . . gozd. Pa se mi je samo nasmejala in vprašala, če še nisem pogledala, kakšno je vreme. Priznala sem, da nisem. Ampak ona stanuje v 9. nadstropju, jaz pa v 4. in zato bolje vidi, kakšno je zunaj. Katka Lopatka, vem, kako je s kolesi. Imam izkušnje z verigo, ki pade dol na klancu, ostali se peljajo dalje, prestave delujejo nekako čudno. O gumi defektih pa je tako bolje, da sploh ne govorim. Ko sem imela lani novo kolo, sem doživela dve taki neprijetnosti takoj v prvem mesecu. Ko sem lani nabirala robide, mi je mimoidoči vprašal, če se ne bojim klopov. Odgovorila sem, da ne in takoj pomislila, da se bojim preluknjane zračnice, seveda čim dlje od doma. riba-ribica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 20:53

Bom kar tukaj napisala - ne poslušam več trave rasti, oziroma nekaj takega, sem spet v single klubu, ampak polna energije in optimistična še naprej. Jutri grem pa po šihtu plezat. Se ne predam jaz tako zlahka oziroma se sploh ne. Zaradi enega moškega primerka se moj svet nikakor ne bo ustavil.

 

Loni Makaroni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. maj 2008 23:04

katka lopatka je napisal/a:
Loni - welcome back. Si pa slika, veš. Ma to kolo me jezi, spet nisem uspela na servis zaradi pozne službe. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

 

Pa še jaz padem k vama, pa smo že lušna klapica

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 06. maj 2008 23:04:36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti