Kako se počutite ve punce

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

5. maj 2008 21:14

3MD- TRI MESEČNA DIETA..ah sej sem smotana k tko pišem..sej spet nisem zacela..sem sla pa laufat za 40 min..a vidte kok sm zanic Nc se ne drzim Visage

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

5. maj 2008 21:22

Katka lopatka hvala za lepe besede..mi veliko pomeni..ves kaj je najbolj bedno..ker sem vsako leto bolj debela ne bolj suha..ko bi vsaj mela skos isto kil ..ne pa skos isto..js ne vem res vec..samo je pa res,da se nic ne drzim..pa ze tokrat sem si rekla,pa drug dan delam spet isto..res je da imam pac stvari, ki me morijo v sebi, in imam skrbi ful zarad dolocenih stvari..ampak mislim velikokrat, da je to zaradi stresa in mi stres daje nemoč za voljo..ne vem no..skos si ponavljam, ko bom pa vse to skos dala bom pa lahko to nardila..ne vem Visage

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. maj 2008 21:40

Jagoda501, nikar ne uporabljaj besed, kot so depresija, melanholija tam, kamor ne sodijo...depresija je huda reč, ne pa stanje, ki ga opisuješ, padec sladkorja v krvi je kvečejmu hipoglikemija.

rimljanka - zasebno mnenje

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. maj 2008 8:10

Saj jaz tudi vsako leto pridobivam, pa se nič bistvenega v mojem življenju ne spremeni, da bi bil kak vzrok ali kaj takega. Je pa res, da moraš imeto voljo, ker rezutat sigurno ne bo prišel čez noč. Če začneš recimo danes, ampak čisto zares danes, bo šlo do dopusta sigurno 5 kg!!!! papa katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 8:31

Kako se počutim jaz danes? Kot podrta omara, čisto na tleh. Skratka idealno za zgubljanje kilogramov, kar se mene tiče, ko sem v taki štimungi, sploh nimam apetita in še tisto, kar pod prisilo pojem, gre po bližnjici po hitrem postopku ven. Ampak to je samo prehodno stanje, ki bo minilo skupaj s to aprilsko vremensko motnjo, ki se je raztegnila še v maj.

Torej, z optimizmom tudi v današnji dan...

Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

6. maj 2008 8:34

Loni pa ne no. Ti si nam vzpodbuda, ne pa takole... A si kak virus fasala?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 8:48

Evo, razpoloženje močno izboljšano, tako da lahko pozabite na moje tarnanje zgoraj. Se je začelo pa nadvse hecno že zgodaj zjutraj. Sem vstala, nataknila nase laufaško opremo in šele nato pogledala skozi okno v dež - sem šla kar nazaj spat. Po moje je bilo povezano s tem razočaranjem.

Tako, da je virus že mimo Se ni treba bati.

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 8:54

Aja, lahko bi še napisala, da sem razpoložena tako nekako kot Amazonke oziroma Kathy Bates v Ocvrtih zelenih paradižnikih, ko je šla z macolo in krikom "towanda" nad stene v svoji hiši

Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

6. maj 2008 9:00

Ta film bi pa bilo treba spet pogledat. Se pravi da si polna energije, ki jo lahko izkoristiš pozitivno.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. maj 2008 9:06

Samo da preživim še letni razgovor s svojo šefico ob desetih, pa bo življenje sploh lepše

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti