Revitan ali owr

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

tema odprta - 26. mar 2008 10:42 | ogledi: 3.351 | odgovori: 1

Mnogokrat ste mi že pomagali, zdaj pa vas ponovno prosim za nasvet.

Na vadbi sem nekaj časa nazaj srečala gospo, ki je vedno prinesla vodo za pit s sabo. Po pogovoru sem izvedela, da se kupi nastavek za pipo Revitan-revitalizator vode, ki izboljša vodo. Ker se vedno rada prepričam iz več virov, sem na internetu malo pobrskala in najdla še enega ponudnika, ki ponuja OWR-revitalizator vode.

Zanima me ali ima kdo od vas te nastavke (dobi se za tuširanje, za pralni stroj, za kuhinjo, eden od teh dveh ponudnikov ima celo nastavek za glavno cev) in kako ste zadovoljni z vodo. Baje da se porabi pol manj pralnega praška, rože lepše rastejo, ne rabiš toliko gnojit, voda nima vonja po kloru, postane živa, lahko je natočena cel mesec, pa se ne pokvari......

ann

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

26. mar 2008 11:10

no to tud mene zanima, sploh če pomaga še kaj v zvezi z vodnim kamnom. »The scary part about human stupidity is not how dumb an average person is, but the fact that, by definition, half the population is even dumber than that!«

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti