Fantovščina/dekliščina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

26. mar 2008 22:57

No jaz se nisem mislila več oglašat na to temo, pa me je mož pred kako uro zelo prijetno presenetil. Ko je ravno govora o fantovščini in dekliščini naj povem, da midva nisva imela ne eno ne drugo. Imela sva najlepšo poroko na svetu (vsaj za naju), vsega skupaj nas je bilo sedem z nama in pričami vred. Poročila sva se na sredo, za poroko sva se zmenila kar en večer v postelji, se šla takoj čez 2 dni prijavit, poznala sva se natanko šest mesecev in od prvega dneva živela skupaj. Moj sin je šel njemu za pričo, meni je šla sestrična, njegovi hčeri sva za dogodek povedala 2 dni pred poroko, moji pa ko smo bili pod gradom. Poroko smo imeli 12.15, ob 11.00 pa še nismo imeli plana kam na kosilo. No po proceduri v poročni dvorani (par slik je naredil kar matičar), smo šli na kosilo in tam so nama otroci zavezali oči, midva pa sva morala hranit drug drugega z neko sladico. To je bilo vse kar je bilo od igric. Niti oblek si nisva popackala, vse je bilo zelo prisrčno. Mojim staršem sva šla zvečer povedat za srečni dogodek, njegovim pa sva naslednji dan kar telefonirala. Nihče nama ni zameril, pa tudi če bi kaj zato, saj je bila to najina poroka, najin dan, speljan natanko tako kot sva si želela. Ampak zakaj vse to trobezljam? Jutri praznjujeva obletnico poroke in kot sem že rekla, me je mož pred kako uro prijetno presenetil z darilom. Poleg vrtnice in izbrane čokolade mi je podaril knjigo z naslovom Zlata knjiga ČOKOLADA. Prečudovita knjiga s krasnimi slikami in prav zares je zlata. In ti draga barbay, pojdi jo pogledat in mogoče dobita povabljeni kak lep navdih za darilo. Tako, zdaj grem pa gledat slikce, sline se mi že cedijo. lp Vesna

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. maj 2008 15:48

Temo sem privlekla na dan, ker potrebujem še kakšno idejo za dekliščino in fantovščino (ki bo organizirana za oba skupaj)- tako da kar na dan z raznoraznimi heci, saj mi boste pri organizaciji zelo pomagali. Upam, da besedice LEPO PROSIM ZA URGENTNO POMOČ, povedo vse...

 

HVALA VNAPREJ!!!

Lep dan in veliko se smejte

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

25. maj 2008 20:06

Lahko ti predlagam skupno odvijanje daril-darila, ki je zavit po kakšni fori. Škatla v škatli, z malenkostmi v njih, lizike, navodila za srečno skupno življenje,..., ali pa darilo zavito v folijo, v obliki velike žoge, katero si bodoča mladoporočenca podajata, lahko tudi s pomočjo povabljenih, vmes pa igrate kviz, kako se poznata. Ne priporočam pa kakšno nošenje križa- Nazadnje ko sem bila, se ni najbolj lepo končalo, oziroma ni se končalo prijetno. barbay

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

25. maj 2008 20:11

Simona84 je napisal/a:

Temo sem privlekla na dan, ker potrebujem še kakšno idejo za dekliščino in fantovščino (ki bo organizirana za oba skupaj)- tako da kar na dan z raznoraznimi heci, saj mi boste pri organizaciji zelo pomagali. Upam, da besedice LEPO PROSIM ZA URGENTNO POMOČ, povedo vse...

 

HVALA VNAPREJ!!!

Lep dan in veliko se smejte

Ejjjj Simona a si ti nam neki pozabila povedat? Pa ne, da si ti nevesta? Mislim ne sprašujem iz firbca  ampak, da vidim a moram začet torto pečt...

jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. maj 2008 20:19

jade je napisal/a:

Simona84 je napisal/a:

Temo sem privlekla na dan, ker potrebujem še kakšno idejo za dekliščino in fantovščino (ki bo organizirana za oba skupaj)- tako da kar na dan z raznoraznimi heci, saj mi boste pri organizaciji zelo pomagali. Upam, da besedice LEPO PROSIM ZA URGENTNO POMOČ, povedo vse...

 

HVALA VNAPREJ!!!

Lep dan in veliko se smejte

Ejjjj Simona a si ti nam neki pozabila povedat? Pa ne, da si ti nevesta? Mislim ne sprašujem iz firbca  ampak, da vidim a moram začet torto pečt...

jade

 

Ej, pa dobo veš, da bi se gotovo pohvalila, če bi bila jaz nevesta Boš še kar lep čas čakala, da boš za mene torto pekla Nč bat, boš med prvimi izvedela, ampak zaenkrat kaže bolj švoh Ne, ne... ni zame, pač pa v zakonske vode plava moja zeloooo dobra prijateljica, pa ji je treba kaj ušpilati.

 

Barbay, tebi pa hvala za nasvet... križ pa že tako ali tako odpade, ker smo dokaj normalna družba (vsaj meni se tako zdi )

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti